Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy IWIW-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy IWIW-en, vagy Facebookon rettentő jó csajoknak a 80%-ánál az van kinn, hogy egyedülálló?

Figyelt kérdés

Szerintem ez valamiféle női taktikázás része lehet.


Egyrészt tényleg egyedülállóak, azért, mert nekik tökéletesen megfelel az az életforma, hogy elmegyünk bulizni, beb@szunk, összeszedünk valakit, néhanapján összejárunk dugni, majd máskor összeszedünk még egyet, később még egyet, persze ez idő alatt összejárunk mindhárommal kefélni, és így tovább. Így az igazságot mondják, hiszen tényleg egyedülállóak. Az, hogy valójában kurv@k, már nem volt kérdés.


Másrészt meg értelemszerűen ha látják kinn nála, hogy egyedülálló, sokkal többen fognak mézesmázosan írogatni nekik a neten, úgymond segget nyalni, csak úgy, mint mikor majd a valóságban találkoznak, hiszen a fiú tudatában van annak, hogy az illető lány egyedülálló. Mindemellett a sok bókolás, amit a fenn említett állapot tudatában kapnak, szintén az egójukat cirógatja.


Nektek erről mi a véleményetek? Vagy csak én szeretem a konspirációs elméleteket, és a szép lányok nagy része tényleg csak simán egyedülálló?


2010. aug. 23. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
mert akkora ribancok h már senkinek se kellenek:)
2010. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen hülye vagy:)

Mind kettő nagy hülyeség.Esetleg ha van valakije akkor is minek azt szétkürtölni és az idegeneknek is tudni.

Nem tartom magam húde szépnek mások véleménye meg marhára nem lényeg de én csak akkor rakom már ki ha komoly a dolog.Ha csak pár hónapja vagyunk együtt még nem.

2010. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az első kérdező aki megválaszolta a saját kérdését.Látod,tudsz te ha akarsz.
2010. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 sonyk750i ***** válasza:
100%
Van aki nem állítja át. Nekem van ilyen ismerősöm. Am. más verziót nem tudok.
2010. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
nekem,és barátnőmnek is mindenhol az van h egyedülálló. 4 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt élünk, aki ismer, azt tudja, hogy ő az én barátnőm, és én pedig az ő barátja vagyok. másnak miért kellene ezeket tudni?
2010. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

valóban vannak iylen lányok ..

de szerintem többségük vagy olyan mint amit a második válaszolo irta vagy tényleg nincs barátjuk


nem kell mindig a rosszat látni a lányokban;)

2010. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Én egyetértek a kérdezővel :D
2010. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
háátt bizti vannak olyan csajok is, akikre te gondolsz..dee sztem ez nem teljesen így van ahogy leírod..attól még h vki jól néz ki és jó csaj az még nem jelenti h már akkor tuti van pasija is..mellesleg ha lenne is..minek kéne szétkürtölni..és magánügy h a "mézesmázaslevelekre" mit válaszol;)
2010. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mert mi a fészbuk meg az iwiw, meg a myvip? mióta tartozik az egész településre meg a távoli ismerősökre h az illetőnek van e társa, vagy nincs?


amugy meg szerintem a mai időkben büszkék a lányok nagyrésze arra ha van barátja, szóval simén kirakják ha kapcsolatban vannak!

nem kell mindig a dolgok árnyaltabb oldalát nézni!

mi van ha egyedülálló?meg mi van ha nem? ha bejön valakinek a csaj , akkor így is úgyis fog neki irogatni meg bókolni...

ha mindenki kitenné h kapcsolatban van , és csak 20%nak lenne kint h egyedülálló, akkor meg mi lennénk a ribancok akiknek barátja van???

álljonmár meg a menet:/

2010. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy talán csak egy normális pasira várnak, akit nagyon nehéz megtalálni?! Főleg ha ilyeneket képzelnek róluk, mint amiket te hordasz itt össze. Nehéz olyan srácot találni aki kedves okos jól néz ki és igazán szeret minket, szóval ha gondolod mindenki akinek nincs pasija egy ku*va remélem nincs barátnőd, vagy ha igen sajnálom őt...
2010. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!