Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom, akivel 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom, akivel 2 hónapja együtt vagyunk, Facebookon még egyedülálló. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Pedig kimondtuk hogy együtt vagyunk, tudom dedós hogy FB-n nézem de furcsa..
2018. jún. 12. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, nem-e szeretné kitenni.
2018. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Mi lassan két éve vagyunk együtt és még ismerősök sem vagyunk.

Ennyire fontos ez?

Az csak egy vacak alkalmazás, nem az élet!

2018. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
"tudom dedós" - nem, nem tudod és nem fogod fel. Ha tényleg így gondolnád, nem is érdekelne az egész.
2018. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az a furcsa és elszomorító, h az emberek a facebookot összekötik az életükkel. Aztán csodálkozunk, h a mai gyerekek milyen viselkedésűek... Ha a "felnőttek" ilyenek?
2018. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
12 éve vagyunk együtt 9 éve együtt élünk és még mindig ismerősök sem vagyunk facen.
2018. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Jó, most lehet cinkelni a kérdezőt, hogy mit érdekli, de tegyük fel, hogy azért a párjával vannak annyira hasonlók, hogy mindkettejüket megközelítőleg ugyanannyira érdekli a FB. Akkor szerintem igenis jogos felvetés, hogy ha mindketten az életük fontos részének érzik a Facebookot, akkor ilyen relatíve lényeges információ hogy kerül elmismásolásra.


Viszont kérdező, nem tudunk itt igazságot tenni. Lehet, hogy a párodnak valójában felesége van és gyereke, vagy egyszerre 4 nővel "jár", vagy nem tartja fontosnak a FB-t, vagy nem tudja, hogyan kell beállítani a párkapcsolati státuszt. A leírtak alapján kb mindegyik egyformán lehetséges, szóval érdemes neked mérlegelned, és netalán kommunikálnod a kedveseddel.

2018. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Én se tenném ki, gondolom ő is így van vele. Engedd el. ( mármint ezt az fb-s hülyeséget )
2018. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk én nem értem, miért kell azt "eltitkolni" facebookon hogy van kapcsolata..Ha szerelmes az ember, azt a boldogságot szereti megisztani másokkal is és büszkén vállalja a nyilvánosság előtt is.Ez persze csak az én véleményem.Nem szabad lebecsülni amúgy a facebook "hatalmát" Kortol függetlenül bizony tönkreteheti a jó kapcsolatokat is.Főleg a normálisan használni nem tudó emberek miatt..
2018. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nagyon nem mindegy, hogy ki van téve, hogy egyedülálló vagy nincs erről infó.
2018. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az előző 5 éves kapcsolatom alatt végig egyedülálló voltam facebookon, szomorú tudom, lehet emiatt mentünk szét.. hmmm..
2018. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!