Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már megbántam, igaz visszacsin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megbántam, igaz visszacsinálni nem lehet. De akkor mit csináljak? Ne legyek vele együtt rendszeresen?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy félek hogy e miatt veszítem el a barátomat!

Most 10napja járunk, de már a 7. napon lefeküdtem vele.Megbántam mert nem arra akarok jó lenni.Mit tanácsoltok?


2010. júl. 20. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár folytasd ha elkezdted :) Ha ezek után visszakozol akkor azt fogja hinni, hogy vele van bajod. Ha szeretitek egymást akkor nincs semmi gond.
2010. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát most már csak reménykedhetsz, hogy ő is járni akar veled. Ez a viselkedésén elvileg látszik.. Meg azért egy hét után nem olyan durva, nem feltétlen jeletni azt, hogy csak arra vagy jó. Nincs erre szabály, van olyan kapcsolat is, ami egy nagy szexszel kezdődik, aztán évekig eltart.

Csak viselkedj természetesen, ahogy egy friss párkapcsolatban szoktál. Majd biztos szexeltek időnként, ne görcsölj ezen. Ha mégis kihasználna, az ellen úgysem tehetsz semmit, és úgyis ki fog derülni.

2010. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Észrevenni azt úgy veszem hogy komolyan gondolja!:) remélem jó a megérzésem.
2010. júl. 20. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
miért fontos?
2010. júl. 20. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani de erre milyen tanácsot/választ várnál/adnál ? Erre nincs mit irni ez van.
2010. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!