Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rosszabb egyedül karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rosszabb egyedül karácsonykor?

Figyelt kérdés
Látom Facebookon a szép karácsonyfa előtt boldog, mosolygós párokat. Mivel nekem szinte sose volt senkim ezért irigykedek arra, aki nem egyedül tölti a karácsonyt. Igaz a szüleimmel vagyok, de az nem ugyanaz.
2019. dec. 25. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Idén én is egyedül karácsonyozok, de bennem nincs ilyen érzés.
2019. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem rosszabb. Számodra csak azért rosszabb, mert te így döntesz. Te magad választod a szomorúságot.

Nekem se pénzem, se barátnőm, se semmim, mégis tökéletesen jól érzem magam, mivel én így döntöttem.

2019. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert a karácsony családi ünnep. Az egész a családról szól, a szeretetről.

Tegyél azért, hogy legyen párod és ne irigykedj mások boldogságára.

A szüleiddel töltött karácsonynak is ugyanolyan csodaszépnek kéne lenni, mint amiket fb-on látsz, ha olyan jó a kapcsolatotok.

2019. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én igyekszek tenni érte, de én senkinek se vagyok sajnos elég jó, mint a többség.
2019. dec. 25. 21:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Válaszodból lejön számomra, hogy nagyfokú önbizalomhiányban szenvedsz, nincs reális énképed, utálod magad.

Előbb saját magadat tedd rendbe.

Olvass pszichológiai, önfejlesztő, önszeretettel foglalkozó könyveket.


Úgysem tudsz mindenkinek megfelelni, ezért felelj meg saját magadnak.

2019. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem rosszabb, csak kontrasztot állít az, ahogy nézegeted ezeket a képeket. Az rendben van, hogy mondjuk egy családi fotót fellőnek facere, de nem tudom megérteni az embereket, hogy miért kell 60 képet feltenni erről a meghitt, szent ünnepről. Tehát, hogy kinek, mit, miért akarnak ezzel bizonyítani? Ez a fényképezés egyébként szerintem pont a pillanat lényegét öli meg, mint amikor kirándulni megy az ember, és nem élvezi a jelent, hanem elcseszi fotózásra.
2019. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem csak karácsonykor rosszabb.
2019. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Fellőnek, de attól még 10 kapcsolatban 8 szor bizonyítottan,egyetemesen bizonyítottan rohad minden. Erre ne legyél irigy kedves kérdező.
2019. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem irigykedned kellene, hanem felismeni hogy egy szerencsétlen szar vagy!
2019. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom hogy egy szerencsétlen szar vagyok.
2019. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!