Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan férfival aki 1 millió forintot költött el a számítógépére?

Figyelt kérdés
vagy azt gondolnád őrült?
2019. dec. 25. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, hanem azt gondolnám, hogy egy kockafej, abból is a fanatikusabb fajta. Érdeklődési köreinket tekintve világok választanak el bennünket egymástól, egyszerűen nem értenénk szót, mert szinte biztos, hogy nem is ugyanabban a viszonyítási rendszerben gondolkodunk. Értelmét nem látnám a dolognak, de mondok jobbat: az ilyennek már a testbeszéde, mimikája, hanghordozása sem szokott vonzani.
2019. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Abban az esetben ha a kockuláson kívül bennevan hétvégente a kimozdulásban, kocsmázás, túrázás, mozi, ilyesmik akkor persze. Én is sokat játszok, most vettem egy 300 ezres laptopot, de nem ez meríti ki az összes szabadidőmet. Járok koncertekre, fesztiválokra, sokat kocsmázok haverokkal, hétközben munka után viszont jól esik leülni és wowozni. :D

Szóval összességében igen, simán, ha minden más passzol személyiségileg köztünk.


21L

2019. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

?? :D


Nekem is 1 milliós laptopom van. Kicsi, lapos, és viszi a legújabb játékokat. Mellette van lakásom, meg minden. Ki is röhögném azt a lányt, aki emiatt elutasítana :))


31F

2019. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fizum mellett simán elverhetnék 1 misit gépre, de egy szimpla MacBook Airem van, havonta ha 2x bekapcsolom
2019. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

En mar 10 eve nem koltottem gepre, mert mindig ad az adott ceg akinek, melozom. Volt kozte miillios is. Na es? Legyen benne GPU es fusson rajta linux, tobbi nem szamit.


Amugy meg a csajonak azt uzenem, ha szamotokra offos h vmi faszi 1 millat kolt a szaros gepere, akkor talan gondoljatok arra, hogy megtehette...

2019. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ. Ha az anyjánál lakik, nincs semmije, és minden pénzét a gépére költi, akkor biztos, hogy nem. Ha olyan jól áll anyagilag, hogy simán megteheti, akkor lehet.
2019. dec. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Egy igazán profi custom built PC ennek töredékéből is kijön. Jó, mostanság a videokártya elég drága, de úgy kb az a legnagyobb tétel. Szóval nem teljesen érteném, miért pont ennyit kellett rá költenie? Ha sznobságból direkt valami Mac gépet vesz, csak azért, mert az drága és ezzel akar büszkélkedni, de azért rá kell valahogy bütykölnie a Windowst, mert amúgy semmi más nem viszi a normális játékokat, akkor zavarna, akkor nyilván nem jönnék vele össze. Ha volt valami egyéb oka rá, akkor elfogadnám. Én is sokat költök sok mindenre, amit más nem biztos, hogy megért, de nekem is megvannak rá a belső motivációim, szóval emiatt önmagában még nem gondolnám, hogy őrült.
2019. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha téged sem, hogy nem vagyok képben az új kütyükkel, a laptopom és a telefonom is az alsóbb kategóriában van. Az érdeklődési körünk pedig teljesen más...:)
2019. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!