Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézegeti az exem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegeti az exem az adatlapomat?

Figyelt kérdés

Nem ismerősöm, mert letöröltem, mégis minden egyes nap megnézi a történeteimet. Pedig új barátnője is van, és ő szakított. Habár szakítás után rakott ki szomorú idézeteket, meg olyan képeket, amin szomorúnak látszott.

Már egy fél éve, hogy szakítottunk, mégis ha történetet osztok meg, megnézi.

Pedig mikor együtt jártunk nem sokba vett. Azt mondta hogy egy nőnek csak a lábát kell széttenni, és máris minden jó.


2019. dec. 26. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem az eszéért szeretted. Vannak ilyen emberek, abszolúte nem ésszerű módon gondolkodnak.
2019. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En nagyon sokszor veletlenul nezem meg mas tortenetèt. Mast akarok megnezni es puff maris odaporog. Ilyenkor gondolom is hogy basszus azt hiszi erdekel..
2019. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, akkor nem fogja megnézni! Én pl az exemnek nem is vagyok ismerőse facebookon, mert nem vagyok kíváncsi a sok baromságra amit naponta kitesz, pedig nekünk vannak közös gyerekeink is.
2019. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
te honnan tudod hogy megnézi? azt nem jelzi a gép.
2019. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hol lehet megnézni,hogy ki nézi meg?
2019. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy like-olja is és abból látja.
2019. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom most azt akarod hallani, hogy még mindig szerelmes beléd... Nézd, ha nem érdekel, minek rugózol rajta? Ez semmit nem jelent, ha akarna nem szakított volna és keresne, ha ezeket nem teszi, hiába nézegeti a történeteidet, nem akar semmit.
2019. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Miért publikusak a történeteid?
2019. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
azt nem lehet megnézni ki nézi meg adatlapodat, azt igen, hogy a történetedet ki, de azt is csak ismerősök láthatják (neked meg nem ismerősöd). Max akkor tudod, hogy megnézett valamit,ahogy mondták is, ha likeolta.
2019. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezt én is kiírtam kb 1 hónapja :D
2019. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!