Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem vagyok jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem vagyok jó egy férfinak sem? Mások miért jók?

Figyelt kérdés

Egész életemben azzal küzdöttem hogy senki sem szeretett, olyan különleges ember vagyok. Egy senki voltam mindig az emberek szemében. Azt gondolják rólam, hogy a kutyának se kellek.

Az iskolatársaim is mindig csak kicsúfoltak a csendességem miatt. A sors őket megjutalmazta, mert van évek szerető párjuk, férjük meg gyerekük. Én pedig 28 évesen sehol nem tartok. Abból is elegem van már hogy ennyi idősen még mindig a páromat keressem.

Tudom hogy ez az én hibám de az exem is átvert, elhittem neki hogy szeret, pedig csak kihasznált. Persze a sors neki is adott egy új barátnőt, akivel biztos tovább marad együtt, még az is lehet hogy örökre. De más pasiknál se arattam nagyobb sikert. Nézhetek ki akárhogyan, öltözködhetem csinosabban, én akkor se leszek jó egy férfinak sem.


2019. dec. 27. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt nem az a probléma, hogy nem vagy jó senkinek, hanem hogy jó akarsz lenni valakinek.

El kéne kezdened járni az önismeret útján, és akkor felismernéd, hogy a probléma nem az, hogy nem elégülnek ki a párkapcsolattal kapcsolatos vágyaid, hanem maga a vágy megléte a probléma.

Hisz ha nem vágynál arra, hogy valaki szeressen, akkor feltetted volna ezt a kérdést, lenne bármi problémád? Nem. A vágy fölé kell tehát emelkedned, nem pedig azt megpróbálni kielégíteni, és ha nem sikerül, akkor meg az önsajnálatba merülni, ahogy most teszed.

2019. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NINCS semmilyen sors, te saját magad vagy életed alakítója.

Fejezd be a rinyálást, az önsajnáltatást.

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel, hibáidat javítsd ki, szeresd magad. Hogy várhatod el, hogy más szeressen, ha te saját magadat se tiszteled meg vele.

Nem másnak kell megfelelni, csakis saját magadnak.

Az önbizalomhiányodat is növeld meg.


Olvass pszichológiai, önfejlesztő könyveket. Te is szerethető vagy, csak el kéne hinned.

2019. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól szerelmeskedsz és házias, hűséges, okos vagy, én biza elveszlek.
2019. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Már tegnap is volt ez a kérdés, de nincs előrébb jutás....


de újra..


lehet, hogy szőrnyen nézel ki , ilyesztő is vagy

borzalmas a természeted elviselhetetlen

2019. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legidegesítőbb tanáccsal tudok csak jönni: ne görcsölj rá. Ez nem varázslat, egyszerűen csak jobb lesz tőle a kisugárzásod ha nem azt látják rajtad, hogy mekkora szerencsétlen xarnak érzed magad.
2019. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adj esélyt olyanoknak is, akik elsőre nem jönnek be neked, de te nekik igen. Hátha néhány találkozó után szimpatikusak lesznek.
2019. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően bejönnek a visszahúzódóbb, önbizalomhiányos lányok, viszont hosszútávon elviselni a sok hangulat ingadozást meg önostorozást nagyon unalmas. Fogadd el magad, ha valami probléma van akkor próbálj meg humorral átlépni rajta és mindjárt jobb lesz a kisugárzásod.
2019. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!