Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy más nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy más nőnek 30-hoz közelítve bejön az élet, míg nekem meg nem?

Figyelt kérdés

Van olyan velem egykorú vagy hasonló korú ismerőseim, volt osztálytársak, akiknek szinte mindegyiknek kapcsolata van. Már valamelyik feleség is. Én is kislánykorom óta mindig álmodtam arról, hogy egyszer feleség leszek, de úgy látszik a sors nekem ezt a boldogságot nem adja meg. Mindig úgy irigykedek amikor boldog párokat látok csak úgy az utcán, vagy akár ha Facebookon is meglátok egy boldog képet vagy esküvői képeket.

Ráadásul nagyszüleim is már mondták, hogy mikor lesz már végre valakim, mert ha egyedül maradok, akkor nem lesz gyerekem sem aki öreg koromra velem foglalkozna. Bezzeg az unokatesóm aki már 30 éves, van egy gyereke, és egy párja, hiába nem a legcsinosabb, finoman kifejezve. Őt mindig dicsérik.


2019. dec. 29. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat foglalkozol másokkal.


Én 35 éves nő vagyok, ha végignézek a velem egykorúakon volt osztálytársak hasonlók, kb 4 házas 6-nak van gyereke...és a többség nem is akar gyereket.


Azelőtt én is azokat vettem észre akiknek van, azokat a barátnőimet láttam csak akiknek gyerekük lett..és jó kapcsolatuk...de sokszor kiderült, hogy a "nagy szerelmem, meg mindennél jobban szeretlek, és a 5-10 éve már együtt ♥ annak sokszor a fele sem igaz...


Te érezd jól magad.


Ne mások. Nehogy már mások miatt szülj gyereket. Nagyon elszúrhatod és rosszat választhatsz.


Volt egy 4 éves kapcsolatom, ott azért is szakítottam a végén mert a párom családja állandóan a gyerek szöveget nyomta, hogy mikor lesz már gyerekünk meg a párom is..én viszont nem is akartam. És ezt tudták is de sosem szálltak le rólam ilyen ügyben.

2019. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Ferfikent is sokaknak ez van. Én 27 vagyok soha nem volt és nekem még barátnő sem volt nemhogy feleség. A mai embereknek úgy látom már nem kell párkapcsolat.
2019. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb hasonlót tudnék írni mint az 1-es.

Csak én férfi vagyok.


Viszonylag sok barátságom megszakadt emiatt 35 éves koromra, elköltöztek gyerek lett, házasság vagy mindhárom.


így picit nehezebb lett az ismerkedés is....


De én is végignéztem a körülöttem élőkön, volt osztálytársak velem egykorúak, és egyáltalán nem jellemző a gyerek. Még most 33-35 évesen is sokan szakítanak, bizonytalanok, nem akarnak gyereket ésatöbbi.


Szerintem ebben a korosztályban nagyon sok ember van így.

2019. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Ollókezű Edward ***** válasza:
61%

Szerintem a házasságoknak nem a fele, kirakat, hanem a többsége. Gondolom te sem arról álmodsz, hogy egyszer feleség leszel, majd 10 év múlva elhagynak egy nyefkéért, vagy megözvegyülsz, vagy csak megutáljátok egymást pl.

Másrészt házasság nélkül is lehetsz boldog, lehetnek céljaid és álmaid, amiket el szeretnél érni, csak meg kell ezeket találni. Ahhoz, hogy találj valakit önmagad, egyedül is képes kell hogy legyél a boldogságra, egész embernek kell lenned, mert senkitől nem várható el az, hogy egy másik ember boldogságát biztosítsa egy életen át.

2019. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Minek foglalkozol mással?


30 évesen minden jót,ajd 40 évesen elválnak.

2019. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

nem szabad facebookot nézegetni és másokkal foglalkozni, mert akkor sokan csak irigykednének, hogy ennek meg annak az van. Ez soha nem vezet jóra. Ezért is töröltem magamat onnan férfiként 32 évesen (most 34).


mert ha egyedül maradok, akkor nem lesz gyerekem sem aki öreg koromra velem foglalkozna.


Addigra nyugdíj sem lesz, a legtöbb gyerek meg nem törődik a szülőkkel idős korban, 10 ből 9 bedugja öregek otthonába.


Éld az életed!

2019. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Milyen feleség szeretnél lenni? Hogy képzeled el a feleség mivoltot?
2019. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Nagymamám mondogatta szegény mindig: "aki tüske akar lenni, időben hegyesedik"


Nem tudom, ezen az oldalon hol voltak emberek 10-15 évig, hogy 30 évesen jut eszükbe gondolkodni. Férfiak, nők vegyesen. Az élethez kis szerencse kell, de a nagy része rajtad múlik... Időben kellett volna elkezdeni tervezni. Nekem is már 22 évesen az volt a célom és aszerint cselekedtem, amit 28-30 éves koromra elértem... Minden tekintetben.

2019. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
És igen, 40 felett 4 ből 3 pár elválik és a megmaradó 4. sem biztos, hogy rendben megy. Ez kell neked? Szerintem senkinek.
2019. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
A facebookos boldog fotókra a kapcsolatban levő emberek is irigykednek, ha nem tudatosítják magukban, hogy kirakat az egész.
2019. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!