Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejönnék nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnék nektek?

Figyelt kérdés

185 magas,vékony de izmos,jóképű,világosbarna rövid hajú,zöld szemű srác volnék.:P

Egyetemre járok,vannak céljaim,mellette pénzt is keresek. Van saját lakásom,jó anyagi körülmények között élek,egy mázlista vagyok. Imádok csajozni,randizgatni,flörtölni,de nem érem be akárkivel,a tökéleteset keresem,visz. ha egyszer megtalálom,akkor soha el nem hagyom,boldoggá teszem,és családot alapítunk. Én már konkrétan elterveztem mindent,hogy hova megyünk nászútra meg miket csinálunk,nagy kalandozást tervezek vele,pedig még csak 20 éves vagyok,és látszólag csak a mának élek,de valójában távoli célokat tűztem ki magamnak.Amíg meg nem találom meg ezt a lányt,addig mindent kiélvezek,minden földi jót,amit ez élet adhat nekem.


Most csak kíváncsi vagyok,h ezek alapján mit gondoltok rólam lányok.



2012. okt. 7. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Most te reklámozod magad? :D
2012. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

azt, hogy mindenki azt ír, meg mond magáról amit akar. az még nem biztos h úgy van, és bocsásd meg nekem, ha nem hiszek el mindent feltétlenül.

egyébként egy 7 soros jellemzésből még nem fog kiderülni, h te valójában milyen ember és személyiség vagy.

tudod, ami túl szép h igaz legyen, az sosem igaz. te pedig egyetlen rossz tulajdonságodat sem írtad le, pedig nyilván van. na ezért nem jössz be!

2012. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél vissza az arcodból, és ne tervezz meg előre mindent, mert nagyot bukhatsz.

Nem jössz be.

2012. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megtudni, hogy milyen is vagy valójában.

Az jön le, hogy habzsolod az életet, de amiket írtál, ezek felszínes dolgok, már ne haragudj. Semmi negatívum nincs magadról és ez túl szép, hogy igaz legyen.


Ürülj neki, hogy ennyire bejött az élet Neked.

2012. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
örülj
2012. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

na ne szórakoztassál

Én autószerelő illetve esztergályos vagyok! van egy házam pedig csak 21 vagyok,és van barátnőm!

nem tervezgettek semmit,mert jön minden magától!

Szóval az egyetemet én is elvégezhettem volna,mert a képességeim megvoltak..De pénzem nem volt, elmentem dolgozni,és nem bántam meg..

Együtt élek a barátnőmmel!

cső

2012. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Semmit. Ennyi alapján nem lehet megmondani, hogy tetszenél-e, illenél-e hozzám.

De mivel kiírtál egy ilyen ostoba kérdést, valószínűleg nem jönnél be...


"Én már konkrétan elterveztem mindent,hogy hova megyünk nászútra meg miket csinálunk..."

Ez meg inkább unszimpatikus, cseppet sem vagy megnyerőbb tőle.

2012. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Tudtam,h oltást fogok kapni mindenkitől,való életben már megszoktam.

Hát rossz tulajdonságom is van bőven,de ezeket ugye nem szokás reklámozni,de hát végül is leírhatm,csak úgy már senkine se jönnék be,há tessék:


lusta,egoista,nagyképű,és sokak szerint flegma vagyok. Túlságosan sok önbizalmam van ahhoz képest amennyi lehetne,roppant naivitás jellemez,feltétel nélkül megbízom minden emberben,ezért hát mint az írtátok is igen gyakran esek pofára...

2012. okt. 7. 13:54
 9/24 anonim ***** válasza:

Azt gondolom,hogy te így látod magadat,de a többi

ember már valószínű hogy nem ilyen pozitív véleménnyel lenne rólad,max a barátok,családtagok.Kis egoizmus azért észrevehető az írásból.

Így nem lehet eldönteni.

2012. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ez mind jó dolog:)

de neked milyen a tökéletes lány ? (szép,gazdag.. ?)

2012. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!