Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire látszik, ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire látszik, ha tetszik nekem valaki, vagy mivan? :D

Figyelt kérdés

Szóval,ha az utcán sétálok,és egy olyan pasit látok,aki tetszik,azt jól megnézem,néha rá is mosolygok,aki annyira nem tetszik,arra max. egyszer ránézek és ennyi. Azt figyeltem meg,hogy akik tetszenek,azok mindig megnéznek,mosolyognak ilyenek. Csak azért néznek meg,mert látják rajtam,hogy tetszik nekem.

Bocsi idióta kérdés,de annak reményében írtam ki,hogy normális válaszokat kapok! :)


2010. júl. 20. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Már megírtad a válaszokat is"idióta kérdés"
2010. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért néznek,mert látják.... az kérdés akart lenni :D
2010. júl. 20. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy kedvességből mosolyognak vissza.ha valaki Rád mosolyog,Te is vissza mosolyogsz.ennyi.
2010. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz.
2010. júl. 20. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy hogy ilyet kérdezel? :D
2010. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
titok
2010. júl. 20. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
fail
2010. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hehh.. velem is volt már ilyen, aztán a pasi odajött, megfogta a kezem, majd azt kérdezte:


"Can you help me, please?"


Szóval, mint kiderült, turista volt, aki nem tudta, hol vegyen jegyet a buszra. Miután sikeresen el lett navigálva oda, felszálltunk, velem szemben ült le, kacsintott egyet, aztán már nem szólt. Pár nap múlva megint összefutottam vele, én fent ültem a buszon, ő pedig integetett nekem a megállóból :D


Elég gáz volt ^^"

2010. júl. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!