Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a szeretet nyelvetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a szeretet nyelvetek?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyan az mint a párotok-é?

Gondolok itt arra, hogy mivel tudtok egymásnak nagy örömöt okozni?


2019. dec. 30. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mind az öt.

A társamé csak a szívességek és az ajándékozás, ezért iszonyatosan hiányérzetem van.

2019. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyikre szükségem van ahhoz, hogy ne gyanakodjak arra, hogy a másik nem szeret... Neki inkább csak a fizikai közelség kell meg a minőségi idő.
2019. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs párom, de ez a teszt értelmetlen. A legtöbb választási lehetőségnél szívem szerint egyiket sem jelölném be.


Eredményem:

1. Testi érintés: 40%

2. Minőségi idő: 27%

3. Szívességek: 20%

4. Elismerő szavak: 13%

5. Ajándék: 0%

2019. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Érintés, idő, szavak, tettek, gesztusok
2019. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Nincs olyan, hogy szeretetnyelv. Ha valakit szeretsz akkor kivétel nélkül az összes módot használni fogod, hogy ezt kimutasd. Aki azt hiszi, hogy szereti a párja mert használ 3 módot ebből a baromségból az nagy tévedésben él. Valaki vagy az összes módon kifejezi a szeretetét vagy valójában nem szeret.
2019. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ajándék és minél több együtt töltött idő.
2019. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

En abbol érzem ha szeretnek hogy velem tervez, bajban kiàll értem, mellettem, nehezsegekben tamogat (es en is ilyen vagyok).


Szoval az aki màsokkal szemben pl nem vèd meg, vagy irigy ràm, fèlti tölem mindenét, a hàtamon akar felkapaszkodni, vagy megfelelési kényszert valt ki belölem folyamatos mindenfele szituacioban negativ kritikàkkal, az nekem nem igazi kapcsolat/szerelem.


En nem adok olyanokra hogy uristen àtölel e adott e puszit, nem ez a szeretetnyelvem semmiképp.

2019. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Minőségi idő, testi érintés, elismerő szavak.
2019. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Én gondolnám magamról, hogy a testi érintések. Ugyanis a párommal megvolt az összes többi, de ebből igen kevés, így boldogtalan voltam mellette. Szakítottam. Most úgy gondolom, azért volt hiányérzetem, mert nem szerettem őt igazán. Ha szeretek valakit úgy minden valójában, akkor nem érzek hiányt, és várni tudok rá akármennyit, hogy az 5-ből valamelyiket megadja. Úgyhogy aki írta, hogy nincs ilyen, hogy szeretetnyelv, annak talán igaza van. Meg annak is, aki azt írta, ha szeretsz valakit, alapból megadod mind az 5-öt.
2019. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De izgis. Nekem:


Minőségi idő: 33%

Szívességek: 27%

Testi érintés: 23%

Elismerő szavak: 13%

Ajándékok: 3%


Azt hittem, csak egy lesz a végén. De nem értem a szívességet, én szeretek szívességet tenni, de azt nem szeretem, ha nekem tesznek, mert lekötelezetté tesz. 😕


Meg ez csak 99, mi lett az 1%-ommal?

2019. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!