Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mondjátok egymásnak, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Mi a normális? Valóban bele lehet unni a szó használatába? Elveszíti az értelmét? Esetleg csak különleges esetekben mondjátok? Vagy pl telefonos elköszönésnél is?

2019. dec. 12. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én próbálom minél kevesebbszer és nem azért mert ne szeretném eléggé, hanem mert tudja úgy is.
2019. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Minden bucsu alkalmával. Beszélgetés kozben is többször, elalvas előtt...

Egy nap kb 10x

2019. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Hallom mikor szerelmesek telefonon beszélnek és a srác úgy köszön el a nőtől hogy szeretlek. Szerintem ez nagyon erőltetett, miért kell mondani? A szeretet tettekben nyilvánul meg nem szavakban.
2019. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap. Sosem lehet tudni mikor mondjuk ki utoljára.
2019. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szavak nem jelentenek semmit, nem szeretem se hallani, se mondogatni, szóval elég ritkán mondom, a párom gyakrabban. A hétköznapokban máshogy fejezem ki.

Ettől függetlenül a napi 100 is normális, ha valakinek erre van igénye :)

2019. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az csak egy szó mint a többi.

Nem attól lesz jobb vagy értékesebb, hogy minél többször kimondod.


Azt ki is kell fejezni, éreztetni kell, és érezned kell. Különben sz**art sem ér.

2019. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden nap es nem erzem elcsepeltnek mert nem a szia puszi helyett hasznaljuk.

Kotelezoen pedig akkor ha kulon repulunk, biztos ami biztos alapon.

2019. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!