Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! A végzet asszonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A végzet asszonya típusú nők szexibbek vagy az aranyos pofijú kislányos külsejű nôk?

Figyelt kérdés
Nektek mi a zsáner?
2019. dec. 31. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mutass képet, mert ezt így nem vágom.
2019. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Rettenetesen unatkozhatsz, ha arra vetemedsz, hogy névtelen, arctalan, ismeretlen emberek személyiségére vagy kíváncsi.

Miért fontos ez neked?

2019. dec. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem lehet szètválasztani világosan a kettőt, lehet valaki kislányos arccal végzet asszonya és fordìtva. Amúgy meg nem èrtem, hogy nők ezen mit kattognak, hogy kislányos arc, mièrt milyen legyen egy nő arca, fèrfias, karakteres. Kislányos, finom arcvonások abszolut nyerők, de amugy nem ezen múkik, pékdaul itt van Jakabos Zsuzsanna szerintem széles állal, és újságok cìmlapon hozzàk, hogy ő legvonzóbb úszónő, sokaknak bejön. Szóval ez összetett.
2019. dec. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom inkább amolyan "végzet asszonya". A cuki oldalát ki kell érdemelni (mindenki másnak főleg, de nekem ia), ettől értékelem igazán. Határozott, céltudatos, karakán csaj, nem hisztis liba, a maga higgadtságával és keménységével viszont helyre tud csomagolni embereket. Előtte nemigen találkoztam olyan lánnyal, aki ennyire tekintélyt parancsoló lett volna a viselkedésével. Sötét, mélykék-szürkés szemek, sötét, majdnem fekete haj, magas, inkább fitt, mint törékeny, szóval passzol a külseje a karakteréhez. Tudom, hogy ha valaki bepróbálkozna nála, maga rakná helyre, mint ahogy arra számtalanszor volt is precedens. Nem kell megvédeni. Nekem ez szimpatikusabb és szexibb. Cuki is szokott lenni, de csak akkor, ha érzi, hogy nyugodtan elgyengülhet. Otthon amúgy nem főnökösködő, állítása szerint nem is akar irányítani, de az erős túlzás lenne, hogy nincs hozzá érzéke vagy hogy fél hallatni a hangját.
2019. dec. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy már, csak lenne végre valami.
2019. dec. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az aranyos, cuki csaj. Egy ilyen végzet asszonya olyan félelmetes, nem? Lehet megenne.
2019. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!