Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szakítóok lenne nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakítóok lenne nálatok?

Figyelt kérdés

A párom nem szeret Szilveszterkor éjfélig fent lenni, ő utálja a Szilvesztert. Eddig sose töltöttük együtt, mert mindig a kutyájával kellett foglalkoznia, mert félt a kutya a petárdáktól. Én szerettem volna vele tölteni a Szilvesztert, úgy, hogy nálam aludjon. Ő nem akarna éjfélig fent lenni, velem ellentétben és eredetileg bent sem akart volna aludni nálam.

Ez úgy merült fel, hogy én hívtam meg, három éve vagyunk együtt, még sose töltöttünk együtt egy Szilvesztert sem. A kutya nem maradna egyedül, mert lenne aki vigyáz rá a párom helyett. Ezért is hívtam el.


Ez szakítóok ha az egyik fél nem akar éjfélig fent lenni meg utálja az ilyesmi esti pezsgőzést, a másik meg nem fekszik le korán?


Nem lakunk együtt, gondolom ez akkor is gond lenne ha együtt laknánk.


2019. dec. 31. 16:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Más esetekben valahogy nincs ebből vita, hogy mikor aludjunk el, mikor nála vagyok, mert valahogy adódik és nincs belőle veszekedés. Ez a mai nap macerás.
2019. dec. 31. 16:35
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj de mennyi idösek vagytok? Évente egy alkalom.szerintem.ez elég gyerekes,hogy még.akkor sem képes elviselni...26F
2019. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Mért kellene elviselni ha nem akarja?
2019. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Végül azt mondta legyen úgy, hogy eljön hozzám de éjszakára hazamegy. Nekem mondjuk ez sem elég... én inkább annak örültem volna ha később jön és itt marad éjszakára... hát meglátom mi lesz.
2019. dec. 31. 16:40
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából őt is meg tudom érteni... de közbe meg magamat is, mert szerintem mindenki szereti a párjával tölteni az ünnepeket és úgy gondolom, hogy egy évbe egyszer nem lenne nagy baj neki sem.
2019. dec. 31. 16:41
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Helyetted én is a kutyámat választanám inkább. Rém hisztis pitsa lehetsz a való életben (is).
2019. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Mondd, hogy kamu... ennyire nem lehettek dedósak...

Komolyan, ez kb. ovis színvonal. Szent ügyet csinálni egy olyan napból, ami igazából semmivel nem több más napnál. (Ja, igen, a jelenleg használt, tök mesterséges naptárban ezután a nap után vált egyet az év-számláló... nagyon komoly dolog.) Ez kicsit buta és dedós ok. Pláne azon rugózni, hogy ki meddig akar fent lenni.

Bár lehet, hogy egy szakítással mindkettőtöknek jobb lenne. Ha ebből ekkora problémát csinálsz, akkor mi lesz, ha valami tényleg komoly probléma elé néztek?

2019. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

"szerintem mindenki szereti a párjával tölteni az ünnepeket és úgy gondolom, hogy egy évbe egyszer nem lenne nagy baj neki sem"

Miért, évente csak ezen a napon találkoztok?

Na, ugye, hogy nem.

Ne sarkítsd a dolgokat, kérlek...

2019. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Én sem szeretem a szilvezterezést, de eddig egy csajommal sem emiatt szakítottam. Úgy látszik, jobban választottam, mint a párod...
2019. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Úristen, ebből az évi egyszeri dologból miért csinálsz problémát? Mert mi a franc történik ha nem vagytok együtt Szilveszterkor?

Mondom ezt nőként, mi se csinálunk semmit kb. a férjemmel, csinálok nasit, TV-t bambulunk és a cicánkról gondoskodunk aki szintén fél. Nincs kedvem bulizni amikor tudom hogy az imádott állatom retteg. A pasid is így lehet ezzel.

Miért nem Te mész hozzá? Vagy elő- ill. utószilveszterezhetnétek is.

De hogy ez az évi egyszeri, totál jelentéktelen esemény legyen neked szakítóok enyhén szólva is nevetséges.

Szakíts csak vele, ő is megérti majd hogy nem vesztett semmit veled.

2019. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!