Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szakítóok lenne nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakítóok lenne nálatok?

Figyelt kérdés

A párom nem szeret Szilveszterkor éjfélig fent lenni, ő utálja a Szilvesztert. Eddig sose töltöttük együtt, mert mindig a kutyájával kellett foglalkoznia, mert félt a kutya a petárdáktól. Én szerettem volna vele tölteni a Szilvesztert, úgy, hogy nálam aludjon. Ő nem akarna éjfélig fent lenni, velem ellentétben és eredetileg bent sem akart volna aludni nálam.

Ez úgy merült fel, hogy én hívtam meg, három éve vagyunk együtt, még sose töltöttünk együtt egy Szilvesztert sem. A kutya nem maradna egyedül, mert lenne aki vigyáz rá a párom helyett. Ezért is hívtam el.


Ez szakítóok ha az egyik fél nem akar éjfélig fent lenni meg utálja az ilyesmi esti pezsgőzést, a másik meg nem fekszik le korán?


Nem lakunk együtt, gondolom ez akkor is gond lenne ha együtt laknánk.


2019. dec. 31. 16:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy ha már évek óta együtt vagyunk, akkor néha együtt is tölthetnénk ezt az alkalmat. Meg ez egyéni dolog, hogy kinek mennyire fontos. Nekem mindig fontos volt ez a nap, neki eddig sem. Nekem a karácsony is mindig fontos nap volt, neki nem jelentetett sokat amíg össze nem jöttünk és most nem voltunk együtt.
2019. dec. 31. 16:55
 12/19 A kérdező kommentje:

Ez amúgy két oldalú dolog, évi egyszeri alkalom igen... de amúgy akkor meg egy évbe egyszer ő is igazodhatna ezen a napon? Épp mivel egy évben egyszer van.

Különben ő amúgy sem alszik szinte sose nálam, mindig én nála. Ez is kezd már unalmas lenni nekem, bevallom. Nem panaszkodok neki, hanem megyek mindig én de jobban örülnék, ha ő is itt aludna, nemcsak én ott.

2019. dec. 31. 16:57
 13/19 anonim ***** válasza:
Ma átmész, hogy együtt legyetek. Legközelebb ő megy hozzád. Probléma megoldva.
2019. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Stabil párkapcsolat lehet,ha emiatt szakítani akarsz. Mi lesz akkor később?
2019. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
jaaa, primkóéknál persze hogy az, meg a pukizás is. első a kutya, az olyan mint egy gyerek, ha vállalta foglalkozni kell vele. ha ezt te nem tudod elfogadni az a te bajod. nálam már hamar röppályára álltál volna.
2019. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem szakíts vele,ha ezért felmerült benned,jobb lesz neki nélküled.

Megértem,hogy a kutyát választja.N

2019. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%
helyetted en is a kutyam valasztanam.
2019. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem. Ez tökjó hogy hagyja, hogy egyedül bulizzak, és megcsalhassam őt 😊


Ez a kutyás dolog meg túl van lihegve. Nehogy már a farok csóválja a kutyát, azaz ne a kutya mondja meg, hogy mit csináljon az ember! Beszarás... Na ez lenne a szakító ok!

2020. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
68%
Előző, ha szerinted az egyedül bulizás = felhatalmazás a félrekúrásra, akkor te lehetsz a város repedtsarkúja...
2020. jan. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!