Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt válaszolgattok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt válaszolgattok, van köztetek olyan is aki nem szingli?

Figyelt kérdés
Mert javarészt azok irkálnak ide, akik társra vágynak, de nem jön össze nekik. Vagy nem?

2020. jan. 1. 21:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Nekem pl nincs és igen nem lenne rossz egy társ! F
2020. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van.
2020. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
van
2020. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Van kapcsolatom és azért vagyok itt, hogy segítsek azoknak, akiknek problémájuk van.
2020. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

#4

Miért ne írhatna olyan, akinek van párja? Ez egy olyan oldal, ahova az emberek az élettel kapcsolatos kérdéseket tesznek fel, amire más emberek válaszolnak.

2020. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Van párom

N25

2020. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Házas terhes nő vagyok.


Miért ne írhatna ide bárki? Csomó házassággal és gyerekvállalással kapcsolatos kérdés van. Engem pl. érdekelnek mások problémái, szeretem olvasgatni.

Na meg bocsánat, de tapasztalatból válaszolni az tud, akinek van is tapasztalata.

2020. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szerintem sokkal több az olyan, aki nem tudja kibogozni a párkapcsolatban fennálló szituációját.


Inkább ők írnak ide. Rengetegen nem értik a párjuk reakcióit,stb.

Páran vannak csak, akik azon problémáznak, hogy nincs kapcsolatuk és ezért rajtuk kívül mindenki hibás. Viszont ezeket szerintem a többség már el sem olvassa.

2020. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
A státuszom pontosan nem tudnám megmondani: házas, de elvált, szóval van is párom meg nincs is, hosszú, de nem vagyok egyedül ez tuti, szóval, van egy kis tapasztalatom és szeretnék segíteni. Ennyi, és nem több.
2020. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Van, és ez egy kérdez/felelek oldal, nem pedig társkereső, így ne legyen már az baj, hogy van párom, és itt válaszolok. :)
2020. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!