Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szingli arról az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szingli arról az emberek azt gondolják hogy a kutyának se kell?

Figyelt kérdés
Már 1 éve hogy szingli vagyok, de eddig hiába ismerkedtem egy normális férfival nem akadtam össze.
2019. nov. 30. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Te kapcsolatfüggő vagy, kérdező?
2019. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Èn is egy ève vagyok szingli nő, szerintem senki nem gondol olyat, hogy azért mert nem kellenèk, igaz, azt sem tudják, hogy fiatal korom ellenére mennyi pàrkapcsolati tapasztalatom van, csak egy “ helyes kislánynak” gondolnak aki mèg “ nem találta meg az igazit”.Szerintem 40 èv felè kezd furcsa lenni, ha valaki szingli, és gyereke sincs.Addig egèszen elfogadható.
2019. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Azért, mert a Marika néni meg a szomszéd azt mondja meg azt hiszi, az nem kell , hogy befolyásoljon bárkit is. Úgy élj, ahogy neked jó, ha szingli vagy és úgy a jó, akkor úgy és kész.
2019. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy ő neki nem kell senki.
2019. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

gondolom nem 12 éves vagy, szóval ez egy marhaság amit gondolsz....te is tudod.


Nézz körbe , szerinted mindenki a megfelelő barátjával/barátnőjével társával van együtt? Hát bazira nem. Csak "basszus nincs jobb, hát ez is jó lesz"


ezt ne tedd

2019. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindenki gondolja így, de van aki igen. 1,5 éve szakítottam a barátnőmmel, azóta csak egy fél éves se veled - se nélküled valami volt egy másik lánnyal. Elkezdtem múltkor ismerkedni egy csajjal, kiderült ő 2 hete van egyedül. Mikor mondom én mióta, nem mondta, hogy gáz, de a reakciója eléggé arra utalt. :D Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, mert még csak testileg nőttek fel, agyilag nem.
2019. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdezem magamtól, csak férfiként.
2019. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztosan van, aki azt gondolja, de ne foglalkozz azokkal.

Ha nekem vonzó egy nő nem azon agyalok, hogy mióta szingli, max arra gondolok, hogy ennyivel is könnyebb!

2019. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:
Azok gondolják ezt,akik a társadalmi elvárásnak akarnak megfelelni és próbálják megmondani a (szerintük)tutit.Még akkor is,ha pont ők egy rosszul működő sz_r kapcsolatban élnek évek óta. Értelmes felnőtt ember viszont tesz ezekre az (elvárásos baromságokra) és nem foglalkozik más magánéletével.Mindenki úgy él,ahogy akar.Egyébként az,hogy 1 éve egyedülálló vagy még egyáltalán nem hosszú idő.Majd ha 5 éve leszel szingli,akkor lehet elgondolkozni a miérteken.Azt még hozzáteszem,hogy nem minden ember igényli a párkapcsolatot és nem minden embernek való komoly párkapcsolat.
2019. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Ismerkedés során botlottam már olyan nőbe is akiről kiderült párkapcsolatban van. Kérdeztem tőle, hogy ha nem vagy boldog és ismerkedsz, miért vagy még abban a kapcsolatban? Miért nem lépsz ki? Erre az volt a válasz, hogy azért nem, mert annak ellenére, hogy nem boldog abban a kapcsolatban, mégis csak egy biztos pont az életében az a srác.


Na, én ilyen kapcsolatból nem kérnék. Inkább a szingliség, de olyannal ne legyek együtt aki csak azért van velem, hogy legyen egy biztos pont az életében.

2019. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!