Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt válaszolgattok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt válaszolgattok, van köztetek olyan is aki nem szingli?

Figyelt kérdés
Mert javarészt azok irkálnak ide, akik társra vágynak, de nem jön össze nekik. Vagy nem?

2020. jan. 1. 21:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is házas terhes nő vagyok. És egyet értek ez nem egy társkereső oldal ha van időm olvasgatok válaszolok.
2020. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Van párom. Erre az oldalra segíteni, esetleg tanulni járok, semmi másért.


26N

2020. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
nős vagyok, szórakoztat az oldal. néha válaszolgatok is. néha marhaságot, néha komolyat. elvagyok amúgy.
2020. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
9%

"De akinek párja van, mit keres itt??????":

Mert sokuknak xar a kapcsolatuk, és ahelyett, hogy azt rendeznék, mentenék, inkább itt elvannak.

Rengeteg ember él társas magányban.

2020. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
25%
#15-nek teljesen igaza van, csak kicsit pikánsabb változat is van. Szeretnek-imádnak, rengeteg ember van körülötted, még sem találod a helyed, és a keresésben-önmegismerésben itt találod magad. Segítesz, és segítenek az itt lévő emberek. Anélkül vagy társaságban, h kitennéd a lábad. Nos, ez elég jó. :) Nem kell semmiben többet látni, mint ami.
2020. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Van, én is :)

Ez nem társkereső.

2020. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Két gyerekem van, mégis olykor feljövök ide nevetgélni. Főleg a hosszú hétvégéken vagy az efféle ünnepi időszakokban.

Viszont nem újkeletű gondolat a gyakoriból társkeresőt kiáltani.

2020. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Masodik.hazassagban. tobb gyerekkel. Szeretek idejarni. Amikor problemam.volt azert amikor nem akkor azert, mert sajat tapasztalatbol tudtam.valaszolni. sose probaltam itt part keresni. Szorakoztat a kerdesek egy resze es a hulye valaszok is. Neha meg elkepedek masokkal mi tortenik, tortent. Jobb mint a szinvonaltalan pletykarovatok.
2020. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mi abban a meglepő, hogy olyanok válaszolnak párkapcsolatos kérdésekre, akik tényleg benne vannak?
2020. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ez nem egy társkereső oldal! Nekem is van férjem és babát várok. Nem pasizni jövök ide. Isten ments! Olvasgatok és néha írok a kerdések alá.
2020. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!