Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ennyire? :- (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan_he_ne_ugráljál kérdése:

Miért hiányzik ennyire? :- (

Figyelt kérdés

Egyszerűen meghalok úgy hiányzik nekem a Kincsem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most mindennél jobban úgy érzem belehalok a hiányába!!!!!!!!!

Majdnem telihold van, ami szinte a jelképünk!!!!!!!!!!!!

Ránézek és érzem, ahogy a gyomromban lepkék vannak, a torkom összeszorul, remeg a két kezem, és elönt a bizonytalanság és a tehetetlenség érzése!!!!!!!!!!!

Hogy Olyan messze vagyunk egymástól!!!!!!!!!!!!! És ez ellen tenni szeretnék!!!!!!!!!!!! De meg van kötve a Kezem!!!!!!!!!!! Kimegyek az erkélyre, és az Ő arcát látom minden csillagban!!!!!!!!!!!!!! Az utcán elmegy egy fiatal pár, kézenfogva és úgy érzem sírnom kell, de nem jön könny a szememből, és Úgy érzem megfulladok!!!!!!!!!!!!!!! Amikor az Ő képét látom egyszerűen megáll az idő!!!!!!!!!!! Még levegőt is elfelejtek venni mikor Az Arcát meglátom!!!!!!!!!!!!!!! És észre sem veszem hogy már lassan 00:00-lesz!!!!!!!!!!

Mit tegyek, hogy minél előbb vele lehessek??????????????

Ez nem olyan egyszerű mint gondoljátok!!!!!!!!

Nem indulhatok meg azonnal, nem vagyok átlag fiú!!!!! De meghalok Nélküle!!!!!!!!! Ő Fiatalabb nálam de nem bírom nélküle!!!!!!!!!!!! Segítség!!!!!!!!!!!meghalok Érte!!!!!!!!!!Szeretlek Drága Schatz!!!!!!!!!!!!!!!!♥


2010. júl. 20. 23:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Na, csak nem bekussoltál? =D
2010. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
55%

na de tényleg,ha ennyire szereted és 20 éves vagy,miért nem látogatod meg?!

1 éve együtt vagytok...még ha nem is tudnál semmit se mondani neki,akkor is,legalább megöleled,megcsókolod és hasonlók.


mennyire van messze tőled?más ország?ha igen...voltam már hasonló helyzetben...

15/L

2010. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Na idefigyeljetek!!!!!!!!!

lehet szánalmas vagyok a húszezer felkiáltó jelemmel nem baj.

elhordhattok minden p_ofátlan sz@rcsimbóknak mert megérdemlem, az vagyok ez amiatt nembaj.

kaphatom én itt az ívet mindenkitől aki kib*szottul nem tud rólam semmit sem, csak egy kis p_öcs vagyok aki lengedezik a nagy világban lehet. nembaj.

De az már eléggé baj, hogy ilyen szerencsétlen vagyok Bevallom, de Nem tehetem meg azt, hogy beülök a kocsimba, elhajtok a Kincsemhez, és elviszem sétálni, moziba, vagy csak együtt leszünk!!!!!!!!!!Á-á.

Bárcsak megtehetném!!!!!!!!! Minden vágyam az lenne, már lassan 7 éve a szabadságról álmodok, és arról hogy ne álmodjam az életet hanem éljÜK az álMUNKAT!!!!!!!!!!

(És azért is rakok hatvanezer felkiáltójelet)!!!!!!!!!!

De nem tehetem meg, egy olyan Életet élek ahol mindenki megszab nekem mindent, és megfojtanak az akaratukkal, hogy nem érdeklik, hogy talán én is ember vagyok, és élni szeretnék, nem csupán túlélni, nem érdekli Őket!!!!!!!!!!

De nem fejthetem ki jobban, így is sok amit mondtam.

És igen akár hiszed, akár nem, Interneten ismertem meg őt, egy pillanatnak köszönhető, csak egyetlen egynek, És lehet ha nem azt teszem amit akkor, talán még most sem ismerném!!!!!!!!!! 6 évet életem egyedül!!!!!!!!!! Senkim sem volt, csak a bátyám!!!!!!!! egy Barátom volt, ő is cserben hagyott!!!!!!!!! Azt hiszem mesékben Életem, túlságosan is... És elképzeltem magamnak egy Lányt, és nem érdekelt a többi!!!!!!!!!! Nem kerestem a boldogságot, mert talán Jó volt nekem az álmaimban Élni!!!!!!!! Ott olyan Életem volt ami a valóságban talán nem!!!!!!!!!! És volt egy elképzelt lány.. sok éjjel vele Álmodtam, és teljesen beleéltem magam ebbe a világba!!!!!!!! Abban éltem, és csak mentem, tettem a dolgomat az életben, nem volt életem, nem volt mihez ragaszkodnom, csak tettem a dolgom, és olyan voltam mint egy élettelen test. Mindenki csak dobált ide-oda...

Majd egyszer felmentem a ...ba..-ánk oldalára, inkább úgy mondom hogy az internetre, és a leveleket görgettem lefelé, csak simán már-már unottan.. Mikor megláttam AZ Ő KÉPÉT. Levelet írt nekem!!!!!!!!!!!!!!

Akkor azt hittem rosszul leszek!!!!!!!!!! Levegőt sem kaptam!!!!!!!!!!!!! Ő volt az a lány akit álmaimban láttam!!!!!!!!!!! Nem tudtam mit tegyek, reszkettem, és sírtam mint egy kisgyerek!!!!!!!!! A bátyámat hívtam elmodntam neki, és kérdeztem mit tegyek!!!!!!!!!! De csak megjegyezte hogy csinos lány és otthagyott... 3 hónap kellett amég észhez tértem és összeszedtem az agyamat hogy írni tudjak neki és elkezdtünk levelezni!!!!!!!!! Karácsonykor kimondtam neki az első Szeretlek Szót,

Majd később Január felé ő is nekem!!!!!!!!!!! onnantól senki sem beszélt velem, mindennél boldogabb voltam!!!!!!!!!Videókkal üzentem neki, és ő is nekem, boldog karácsonyt, stb... DALT ÍRTAM NEKI Karácsonyra!!!!!!! Ez a kapcsolat nem oylan mint amit ti elképzeltek...Mi lélekben is vagyunk egyek!!!!!!!! De más országban lakunk!!!!!!!!! És nem tudok hozzá menni azonnal!!!!!!!! És úgy érzem így imádom jobban mindennél, és ha élőben meglátnám, mint ahogy a hangját is először telefonban meghallottam, elsírtam magam és együtt sírunk a telefonban!!!!!!!!! Nincs szükségem a bunkó kioktatásodra kérlek ha nem tudsz segíteni tanácsot adni mit tegyek, akkor ne is írj, de így is rosszul érzem magam és ne kínozz tovább kérlek...

2010. júl. 21. 00:39
 14/33 A kérdező kommentje:

Kedves 0:37-es!!!!!!!

Igen más országban élünk, és az anyanyelvünk nem egy!!!!!!!

Kicsit tanulok magyarul is mint látod, Néha a fordító segít!!!!!!!! De angolul tudnánk beszélni!!!!!!!!! Csak abban is nekem kicsit akcentusom van!!!!!!!

És nem olyan világban élek, mint az átlagos fiúk,

ha teszek valamit Holnap mindenki tudja,

tudják mit viszek fel, milyen hajam van, stb..

Megfulladok a kényszertől!!!!!!!!!

a Bátyámmal Élek, de most egyedül vagyok a házamban!!!!!

Anyám nem tudja elfogadni hogy szerelmes vagyok és nem velem egy Országból származó, és nem ugyan ilyen rangú lányba!!!!!!!!!! Anyám elképzelt nekem egy nőt. 32 éves, velünk dolgozik!!!!!!!! De én őt ki nem állom!!!!!!!!! 2 Gyereke van!!!!!!!!!! És undorító!!!!!!!!Úgy élek mint a középkorban!!!!!!!!!Ennek az ideje már rég leáldozott, és ha kimondom az érzéseim is, csak úgyis mindenki mint itt is nyálas tizenévesnek néz, mert ha most sem mondom hogy 20 éves vagyok 16nak néznek....Ez vagyok egy örök gyermek... és most tehetetlen mert megfulladok a kényszertől és a kegyetlenségtől!!!!!!!!!!!!! Valaki segítsen!!!!!!!! Már idáig süllyedek hogy mások véleményét kérem ki akik csak beletaposnak engem a földbe!!!!!!!!

2010. júl. 21. 00:45
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

huhh,ez mind nagyon szép,amiket írsz,de akkor mégis mit vársz tőlünk,mit mondjunk?

a kérdésed az,hogy "Miért hiányzik ennyire?"


-azért hiányzik ennyire,mert szereted és még nem találkoztál vele,de jó volna.


mást mit mondjak?beszéld meg vele,hogy nem-e tudnátok találkozni,ő eljön valameddig vonattal,te is mész és ott találkoztok!



előző 15/L

2010. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

ahoz képest,hogy nem tudsz magyarul,elég helyesen írsz.a lány magyarországi?


sajnálom a helyzeted,de nemtudom,hogy mit tudnék neked tanácsolni,ha nem tudok pontosabban dolgokat.megértem h nem mondod el,elvégre ez egy anoním oldal,csak így nehéz és nem teljesen értelek.



vagy csak szükséged volt valaki,akinek kiönthetted a lelked?:)


15/L

2010. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
100%
Szállj már le a magas lóról. Azt hiszed, csak te voltál valaha is szerelmes? Te most mégis mit vársz tőlünk? Vegyünk esetleg egy repülőjegyet? Gondolkozzál már. Még csak annyit se mondasz nekünk, hogy miért nem vagy átlagos. (mellesleg nem hiszem, hogy húsz lennél, azok inkább már férfiként emlegetik magukat, csak kérdezz meg itt bárkit...;)) Na de mi oldjuk meg a problémád. Olvasd már vissza, hogy miket írtál az előző kommentekre. Te talán ezt normálisnak nevezed? Mielőtt segítséget kérsz itt, cserébe a kioktatásért, gyakorolj egy kis önkritikát!
2010. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen nem jól fogalmaztam, kétségbe vagyok esve, mert nem tudom mit tegyek, napról napra csak egyre nehezebb elviseni hogy Ő nincs velem!!!!!!!!!!!!!

És minden este könnyekkel alszom el és úgy hogy holnap kitalálok valamit , megoldást!!!!!!!!!!

De minden holnap csak kétségbe esek, mert én kocsival mennék hozzá, mert szomszédos az országunk vagyis majdnem!!!!!! És idehoznám megmutatnám neki a városomat, mindent, vagy ott maradnék vele, kivennék maximum egy hotelt, de nem tudom mikor kell szaladni, mert nem vagyok átlagos, rángatnak, hol ide hol oda kell mennem, megjelenni és csak mint egy gép teszem a dolgom...

gondolkoztam rajta hogy abbahagyom ezt, az eddigi életemet és csak vele leszek, elfelejtem azt ami már lassan 7 éve az életem, de nem tehetem pedig már nem vonz semmi sem köt ide, az nem érdekel hogy mindenkim itt él, akár az ő országába, ide is elköltöznék csakhogy vele legyek!!!!!!!!!!!! és nem tudom mit tegyek!!!!!!!!!!!

2010. júl. 21. 00:51
 19/33 anonim ***** válasza:
82%
Hogy tudsz ennyi hülyeséget, össze kamuzni? :D
2010. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:

Ha valóban azt szeretnéd, hogy vele legyél, miért nem teszed meg? Gyere el hozzá, és maradj vele. Mondjuk egy 15 éves lány szülei nem tudom, mit szólnának hozzá.

Előző voltam.

2010. júl. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!