Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ennyire? :- (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan_he_ne_ugráljál kérdése:

Miért hiányzik ennyire? :- (

Figyelt kérdés

Egyszerűen meghalok úgy hiányzik nekem a Kincsem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most mindennél jobban úgy érzem belehalok a hiányába!!!!!!!!!

Majdnem telihold van, ami szinte a jelképünk!!!!!!!!!!!!

Ránézek és érzem, ahogy a gyomromban lepkék vannak, a torkom összeszorul, remeg a két kezem, és elönt a bizonytalanság és a tehetetlenség érzése!!!!!!!!!!!

Hogy Olyan messze vagyunk egymástól!!!!!!!!!!!!! És ez ellen tenni szeretnék!!!!!!!!!!!! De meg van kötve a Kezem!!!!!!!!!!! Kimegyek az erkélyre, és az Ő arcát látom minden csillagban!!!!!!!!!!!!!! Az utcán elmegy egy fiatal pár, kézenfogva és úgy érzem sírnom kell, de nem jön könny a szememből, és Úgy érzem megfulladok!!!!!!!!!!!!!!! Amikor az Ő képét látom egyszerűen megáll az idő!!!!!!!!!!! Még levegőt is elfelejtek venni mikor Az Arcát meglátom!!!!!!!!!!!!!!! És észre sem veszem hogy már lassan 00:00-lesz!!!!!!!!!!

Mit tegyek, hogy minél előbb vele lehessek??????????????

Ez nem olyan egyszerű mint gondoljátok!!!!!!!!

Nem indulhatok meg azonnal, nem vagyok átlag fiú!!!!! De meghalok Nélküle!!!!!!!!! Ő Fiatalabb nálam de nem bírom nélküle!!!!!!!!!!!! Segítség!!!!!!!!!!!meghalok Érte!!!!!!!!!!Szeretlek Drága Schatz!!!!!!!!!!!!!!!!♥


2010. júl. 20. 23:53
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

agyamra megy hogy nyavajogja "Hol lehet a Kincsem?"

kiba$ztam vele, de nem kicsit, nagyon,

majd ha megtudja akkor üt majd agyon :D

ha nem írok már, akkor agyon ba$ztak,

akkor tépj ide és adj két pofont ennek a parasztnak! :D

2010. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Nemtudok most semmit tenni,óh jajj

Gondoskodott erről ez a zsidaj

De te csak indúlj el, én nem félek

és Várlak, megmutatom ennek a világnak....

2010. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
^^Hát te nem vagy normális...
2010. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!