Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ennyire? :- (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan_he_ne_ugráljál kérdése:

Miért hiányzik ennyire? :- (

Figyelt kérdés

Egyszerűen meghalok úgy hiányzik nekem a Kincsem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most mindennél jobban úgy érzem belehalok a hiányába!!!!!!!!!

Majdnem telihold van, ami szinte a jelképünk!!!!!!!!!!!!

Ránézek és érzem, ahogy a gyomromban lepkék vannak, a torkom összeszorul, remeg a két kezem, és elönt a bizonytalanság és a tehetetlenség érzése!!!!!!!!!!!

Hogy Olyan messze vagyunk egymástól!!!!!!!!!!!!! És ez ellen tenni szeretnék!!!!!!!!!!!! De meg van kötve a Kezem!!!!!!!!!!! Kimegyek az erkélyre, és az Ő arcát látom minden csillagban!!!!!!!!!!!!!! Az utcán elmegy egy fiatal pár, kézenfogva és úgy érzem sírnom kell, de nem jön könny a szememből, és Úgy érzem megfulladok!!!!!!!!!!!!!!! Amikor az Ő képét látom egyszerűen megáll az idő!!!!!!!!!!! Még levegőt is elfelejtek venni mikor Az Arcát meglátom!!!!!!!!!!!!!!! És észre sem veszem hogy már lassan 00:00-lesz!!!!!!!!!!

Mit tegyek, hogy minél előbb vele lehessek??????????????

Ez nem olyan egyszerű mint gondoljátok!!!!!!!!

Nem indulhatok meg azonnal, nem vagyok átlag fiú!!!!! De meghalok Nélküle!!!!!!!!! Ő Fiatalabb nálam de nem bírom nélküle!!!!!!!!!!!! Segítség!!!!!!!!!!!meghalok Érte!!!!!!!!!!Szeretlek Drága Schatz!!!!!!!!!!!!!!!!♥


2010. júl. 20. 23:53
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Igen én is ettől félek!!!!!!!!!!!!!!

És hogy Ő mit szólna hozzá, csak odatámadnék, nem hiszem, hogy pár nap után ott tudnám, hagyni!!!!!!!!! Onnantól csak minden róla szólna és úgyis feladnám az eddigi Életemet akkor Érte!!!!!!!!! Mert mellette nem tudnék vele törődni ha ezt az életem is folytatom, annyit nem tudnék vele foglalkozni vele lenni, de változtatni akarok a jelenen mert beleőrülök!!!!!!!!!!!!!!!

De 7 év munkáját, feldobni, és cserben hagyni a bátyámat és a 2 legjobb barátomat nagyon nehéz, de érte képes lennék rá ismerem magamat, Olyan vagyok hogy veszem a cuccomat és megyek!!!!!!!!!!! De nem fogom tudni otthagyni utána, és ha megijed hogy hirtelen odatámadok?????,,,nagyon félek, hogy valamit rosszá teszek!!!!!!!!!!!

2010. júl. 21. 01:04
 22/33 anonim ***** válasza:

Szia:)

Hát lehet, hogy megijedne....de te azt mondtad, hogy szoktatok beszélni, valahogy tartjátok a kapcsolatot nem?:)

akkor ott elmondhatod neki, hogy szeretnéd meglátogatni, és úgy nem lesz annyira váratlan neki a látogatás.

Vagy igen, valami közeli helyet kell keresni, ami hozzá is és hozzád is viszonylag közel van.

16/L

2010. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
lol, önkielégíts
2010. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
kamu
2010. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
én csak azt tudom mondani neked, hogy nagyon szerencsés vagy. én is hasonló cipőben járok. összeismerkedtem valakivel a neten és már vagy 1,5 éve levelelezünk. nagyon jól elvagyunk és mindig egymásra gondolunk. csak sajnos ő nem a szomszéd országba lakik hanem sokkal messzebb. legalább 5 havi fizetésem menne rá a repjegyre oda vissza. ez azért már nagyobb probléma, nem?pedig nagyon szeretnénk találkozni vele, azt kívánnom bárcsak a szomszéd országba lakna és akkor tényleg csak egy kocsiba kellene beülni.
2010. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:

Hallod, Jó anyád van aztán neked is :D

20 évesen mit szól bele az életedbe? Ez vicces :)

Amúgy meg szomorú... Segítenék neked, Ha többet tudnék!

Könnyebb lenne.... Nem német vagy véletlenül? :O

18/L

2010. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:

Ilyet mond, "rosszá teszek" XD, De édes ahogy beszélsz!(:

Amúgy a Google fordító nagyon hülye, ha olyanod van!


Aranyos tőled, hogy tanulsz magyarul! Ennek biztos nagyon örülne a lány! ÖÖÖÖÖ.... Szerintem beszélj vele, kérdezd meg ő mit szólna, és látogasd meg! Maradj vele, vagy költözz oda, ha nincs túl sok akadály... Nem ismerlek, nem tudom mért nem vagy "Átlagos fiú" de sejtem ki vagy :) Én nagyon szurkolok nektek!És ha többet tudok majd írásodból is Írok ha eszembe jut még valami! Szeretnék segíteni! 22/L

2010. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:

szerezz magadnak örömet haver ;))

meglátod jóbban leszel!

és majd utána írj hogy ugye jóbb :D

2010. júl. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Miért kell hosszú ó-val írni? =/
2010. júl. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Kedves Mért hiányzik ennyire.....


én csak döbbenten olvasom a soraidat, és elvagyok képedve azon amit látok, egy 20 éves fiatalember, lehet az híres, vagy nem híres, ha szeret valakit, akkor az az Ő döntése legyen, hisz a boldogságáról van szó, és ne az anyuci szabja, meg, hogy kibe kell, hogy szerelmes legyél, igen, az nagyon szép, hogy egy két gyermekes, anya, na és az apa, azzal mi van, az nem zavarná az anyucit, hogy a piciny fia nevelő fater lenne, vagy az a 32-éves mint ahogy irod, hölgyemény biztos nem leányanya, bújna be egy 20 éves fiatal srác ágyába, az igen az csinos, és ez az anyuka miért nem leszbi inkább, és ő viszi ágyba, vagy él vele együtt, gyermekvállalásról már úgysem kell gondoskodni,már van kettő, nevettséges, hogy abban a körben, ahogy Irod "Nem olyan rangú" a lány, hát ne is legyen, mert ha abban a RANGOS világban ez a módi akkor, abból a világból jobb is kimaradni,

Te pedig, gondolkodj el azon, hogy egy életed, van és azt hogyan szúrod el MÁSOKÉRT az már a Te hibád, hiszen magad írod, le hogy senki nemtörődik az érzéseiddel, felőlük akár "megis fúlladhatsz" akkor miért olyan nehéz a döntés

kérdezlek én, szerintem előbb, vess számot az eddigi életeddel, hogy mit adtál TE a környezetednek, és mit kaptál VISZONZÁSUL tőlük, és akkor talán rájössz, hogy mit is kell tenned. Téged, talán senki sem kérdez meg, arról, hogy ők mit tegyenek körülötted, élik a mindennapi kis életüket, ugye? Na látod, ilyen egyszerű ez a dolog, nem kell pánikba esni, csak egy kicsit át kell gondolnod a dolgokat, és akkor talán rájössz, hogy mennyire szeretnek téged, ott ahol most vagy!!!!!!!!!!


Üdvözlettel, és fel a fejjel, nem olyan rossz ez a helyzet, szerintem is olyan lányra találtál, aki nemterem minden bokorba......... EZ egy jó magyar mondás,


Madlen

2010. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!