Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti minden új kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minden új kapcsolatotok előtt elmentek kivizsgáltatni magatokat?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Mármint hogy, pszichiáterrel, vagy nemi beteg gondozóban?


Igazából illene az utóbbit. Sose lehet tudni, főleg ha mondjuk ismeretlenekkel smárolsz bulikban szingli léted alatt, stb.

2020. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Mivel egy partnerem volt eddig, ő meg ragaszkodott a gumihoz, így nem. Egyébként, ha elkaptàl valamit annak elég feltűnő jelei vannak szerintem, bár nem akarom megtudni.
2020. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nemi betegségekre gondoltam.

Én nem kaptam el semmit.

Szerintem az a normális ha elmegy mind a két fél kivizsgáltatni magát és kíváncsi vagyok, hogy mások elszoktak e menni mikor új kapcsolatuk lett.

2020. jan. 2. 13:11
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötelező,de akkor szex,oralis szex csak gumiban.
2020. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Igen, 2 partner közt, ha nem az első-második szerelmi kapcsolatunk, akkor már van esélye.

De ha van elég szünet a 2 kapcsolat közt, akkor kijönnek a tünetek, 2 év a max. lappangási idő néhénynál (herpeszek). De vannak tünetmentes hordozások is, szóval illik elmenni, mert a partner kérheti is, és akkor az plusz idő, az nem jó, ha addig nem ér hozzád.

2020. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem.Ha voltam is,magam miatt mentem
2020. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt sok kapcsolhatom, de igen, elmentem kivizsgáltatni magam. Igazából tudtam, hogy semmi bajom, de nem gondolom, hogy a partneremnek ezt cdak úgy bemondásra el kellene hinnie.
2020. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem mentem. Valamelyik férfitól elkaptam a hpv - t, és mint tudjuk, ez akár évekig is lappang. Sajnos rosszindulatú elváltozásokat okozott, a fél méhszájamat kivették, így soha nem lehet kisbabám.

31 éves nő vagyok, soha nem pasiztam össze - vissza, alkalmi partnerem soha nem volt, csakis komoly kapcsolatom.

2020. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentem soha. A párjaimtól sem vártam el ilyet. Alapvetően gumival védekeztünk, de amikor fogamzásgátlóra áttértünk is vagy teljesen elhagytunk minden védekezési módot, rendszeresen jártam nőgyógyászhoz, szűrésekre, ami azért a legtöbb betegséget lefedi. Ilyen HIV meg ilyesmi, amit vérből mutatnak ki, azon még sosem voltam.

Lehet, hogy én vagyok az igénytelen, nem tudom, de nekem a legcsapodárabb időszakom még gimis koromban volt, megnéztem volna az extra-szigorú szüleim arcát, akik azt se tudták, hogy fiúzok és aktív nemi életem van, mikor pénzt kérek mindenféle szűrésre és vizsgálatra.

2020. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is érdemes el menni, mert ha kapcsolat közben ki derülne hogy valaki elkapott valamit, akkor tudhatod hogyha te tiszta vagy hogy hopsz ő meg csalt téged. Így viszont ha senki se megy el kivizsgáltatni magát akkor lehet egymásra mutogatni hogy tőled kaptam el.
2020. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!