Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tanár, miért stíröli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanár, miért stíröli a mellem sokszor?

Figyelt kérdés
A boltban összefutottunk, és mikor köszönt nekem utána rögtön lenézett a mellemre. Ez már többször is előfordult. Fiú osztálytársam mondta hogy a fenekem is nézte amikor kinyitotta az ajtót hogy menjünk be az osztályba. Nem feltűnő a mellem mérete, és nem is raktam ki. Sztem kb 40 lehet a tanár, vagy lehet nincs annyi.
2020. jan. 2. 17:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Attól, hogy ez a foglalkozása, még ő is férfi. A leírásodból viszont az sem derül ki, hogy hány éves vagy, téged tanít-e a fazon, stb.

Így milyen választ vársz?

2020. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
18/L
2020. jan. 2. 17:13
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Én is nézném.
2020. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nőként és heteroként én is megnézem, ami szembetűnő vagy ami valami miatt megragadja a figyelmem. Ez lehet az hogy tetszik, de még ezer más is. Például nőknél a melltartó hiánya, formája, átüt a csipke, a felső mintája stb. is lehet vagy simán az is hogy túlságosan összetolja és aránytalanul a felsőtest közepére kerülnek és még millió.
2020. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
#17.13 Ezt olyan 12-13 éves kor körül szokták tudni a lányok. Ha sejtésed sincs, kérdezd meg anyukádat!
2020. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%
Jó a csöcsöd.
2020. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
54%
Lehet amelleid közé tenné szivesen a répáját és azért nézi
2020. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
22%
Mert pedofil
2020. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Mert szivesen a f@rkara huzna. Nem egyertelmu?
2020. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg olyan hihetetlen hogy a férfiak megnézik a melleket, hogy legalább tizedszerre is ki kell írni ugyanazt a kêrdést?


Vagy azt varod hogy azt irjuk hogy te vagy elete szerelme es ezt igy fejezi ki?

2020. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!