Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tolem egy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tolem egy gazdag pasi mikor sokkal jobb csajokat feltudna szedni?

Figyelt kérdés
Egy egyszeru, atlagos lany vagyok. Regota ir, hogy talalkozzak vele. De egyszeruen nem erzem, hogy en lennek a megfelelo. O luxus eletet el, mig en anyaval es a tesommal szereny kornyezetben. Minden forintert megdolgozok es segitek otthon. Barkit feltudna szedni..
2020. jan. 3. 08:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, mindig azokért tudtam a leginkább odáig lenni, akiket én magam sem tartottam tökéletesnek. Aki úgymond olyan kis elérhetőnek, megközelíthetőnek tűnt és nem olyannak, aki hálás azért, amilyen vele vagyok, amit neki adok ahelyett, hogy számítana egyáltalán tőlem bármire, amit nem kötelességem megadni. Nem, kapcsolatban sem az. Lehet, elcseszett vagyok, de nekem az jön be, akin látom, hogy emberi, látom, hogy nem feltétlenül nagyravágyó, ezért akaratlanul is tudok neki adni valami pluszt az életébe és nem egyből izzadnom kell, hogy egyáltalán tiszteljen.
2020. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És olyannak*
2020. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is tehetős vagyok. Olyan párom van aki mindenért megdolgozott. Helyén tudja kezelni a dolgokat, normális értékrendje van. A dolgoknak nem az árát nézi hanem az értékét.

Soha nem jönnék össze olyannal akinek a külső és a pénz a minden.

2020. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ki az a lelkinyomorék, amelyik folyamatosan lepontoz? Ha nem tetszik a véleményem írd meg miért nem tetszik, de ne pontozzál le!
2020. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én a semmiből lettem jól menő vállalkozó, és nekem is az aranyos szerény lányok jönnek be.


"sokkal jobb csajokat fel tudna szedni" - A topmodell alkat plázacica nem mindenkinek jobb csaj... persze szép, de a pénzedre hajt (mert kell neki új ruha, új teló, új kocsi, utazás meg buli), és családot, gyereket nem igazán szeretne, így részemről, ha hosszú távon nem lehet tervezni, eleve felejtős a dolog.

29/F

2020. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bizony, a topmodell plázacicáról, a legtöbb férfinek az jut eszébe, hogy drága, magas fenntartású, követelőző, akiben nerm lehet megbízni, de dugásra azért jó.


A visszafogottabb csajokat látják többre is alkalmasnak, bár gyakran velük is pofáraesnek, mert kiderül, hogy a szende lányka csak szerep, vagy úgy kinyílik a csipája a rajongástól, hogy a fentivé válik...

2020. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezért kell eleve jó nőt választani.

Választunk egy atlagosat nagy lesz az arca de átlagos marad.

Valasztunk egy jó nőt , nagy az arca de párszor kiderül nem is annyira gaz, sőt, rendes csaj, mellette jól is néz ki.

Később az is megoregszik és veszít a minosegebol de addig van egy korrekt nonk.


Na ezért nem éri meg gyenge minőségű novel kezdeni.

2020. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!