Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig őszintén értékelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig őszintén értékelitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Elég gyerekes kérdés a felnőtt párkapcsolatokban, de nincs mit tenni, bőven elmúltunk már felnőttek.

Ha a párotok megkér titeket, hogy egy tízes skálán értékeljétek valamelyik tetsrészét, azt mindenképpen tökéletesnek találjátok? Vagy ha nem, akkor inkább elmondjátok pl hogy 'a feneked csak 6-os'vagy nem vagytok őszinték, és arra is tizet adtok?


2020. jan. 3. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Elmondom. De mivel ezt korábban is megtettem volna, valószínűleg ha nem fogadná el, nem lennénk együtt az "elmúltunk már felnőttek" periódusig, szóval ...
2020. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Ilyet tőlem még nem kért a párom, de ha megkérne, természetesen őszintén elmondom neki a véleményemet. Ő is mindig őszinte hozzám.
2020. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondom, ha valami "fura de cuki". Ez nálam azt jelenti, hogy nem tartom kifejezetten szépnek önmagában, esetleg szokatlan is a formája vagy valamilyen jellegzetessége. De mivel ahhoz az emberhez tartozik, akit szeretek, a szépségét aranyossággá teszi az illetőnek és szerethetővé válik a szememben. Azt sugallja, hogy ő is sebezhető, ő is ember.


Szóval igen, megmondanám neki, ha valami alapból nem olyan rajta, ami tipikusan szép. Páromnak a lábujjai ilyenek. De olyan kis cuki :D


Ha olyanról lenne szó, amin tud változtatni, akkor sugallnám neki azért, hogy milyen jól állna így vagy úgy, milyen jól nézne ki, ha ez vagy az ilyen vagy olyan lenne rajta. Végső soron úgy választottam, ahogy épp van, szóval az én hibám lenne, ha nem találnék rajta alapjáraton okésnak valamit, de ha úgy látom, hogy valamiben jót tenne neki a fejlődés, azért jelezném, hogy használja ki az adottságait, ha gondolja. :)


Testrészeket pedig nem szoktam pontozni. Dedósnak tartom, semmi értelme.


26N

2020. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Onnan jutott eszembe a kérdés, hogy elgondolkodtam azon, hogy nyilván sokaknak nem tetszik a párom, nem vagyunk egyformák, mégis én tökéletesnek tartom. És nincs olyan része, ami számomra ne lenne tökéletes. Pedig alapvetően nem vagyok egy túlzottan romantikus típus, és már a rózsaszín köd sem lebeg előttem. Inkább az érdekelt, hogy más meglátja-e a ""hibákat"" a partnerén.
2020. jan. 3. 09:49
 5/14 anonim ***** válasza:
A barátnőm mindig minden szempontból tízes!
2020. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tizenéves a párkapcsolatom, és a párom még mindig nagyon vonzó nőnek lát.

Én viszont a melleimmel sosem voltam elégedett. Többször megfordult a gondolatomban a korrekciós műtét amiről Ő lebeszélt, féltett a kockázattól, és szerinte fölösleges.

Most, negyvenesként a cicim teltsége, feszessége csökkent, puhábbak lettek. Természetesen beszéltünk erről, és Ő is elismerte,hogy így van. Bár melltartóban még most is tökéletes képet mutat, anélkül már kevésbé. Tudja,hogy engem zavar, és számára ez lényeges.

Őszinteséget vártam Tőle, sosem voltam elfogult magammal, és nem vártam el,hogy egekbe dícsérjen.


Ha valahová megyünk és felöltözöm mindig el szoktam mondain,hogy Ő mondja ha valami nem előnyös, ne külső szemlélő állapítsa ezt meg.


Értékelésről, pontozásról szó nincs, de az őszinteség működik, a külsőmre kiterjedően is.

2020. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szeretem, tehát 10-es, és ez az őszinte véleményem.
2020. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem azért tökéletes számomra mert objektíven nézve az. Azért tizes mert szeretem. És ha valakit szeretsz akkor nem úgy látod, hogy hát bizonyos testrésze csak egy erős 6-os. Másnak aki nem szereti lehet, hogy az. De én szeretem ezért mindig ő lesz a tökéletes akkor is ha objektíven nézve, mások szerint nem az.

Nyilván az olyan dolgokat amikben szeretnénk ha a másik kicsit változna legyen az külső vagy belső mindig megbeszéljük. De nem tudom és nem is akarom őt objektíven nézni mert egy kapcsolat, a szerelem nem így működik.

2020. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mivel férfi vagyok, és nőkkel próbálkozom, ezért soha. Tudom, hogy ha egy nő őszinteséget kér, az csapda, úgy is rosszul jössz ki belőle.

Fordítva működhet, bár az se mindenkinél.

2020. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól,hogy szeretek valakit még egyáltalán nem kell Őt tökéletesnek látnom, se külsőleg, se belsőleg.

Nő vagyok, és nincs tökéletes külsőm, ahogy a páromnak se.

Én is őszinte vagyok Vele, ahogy Ő is velem. Pl. szoktam figyelmeztetni ha jó pár + kg szalad fel rá és elpocakosodik. Természetesen nem azt mondom,hogy undorító így, de megerősítem abban amit Ő is tud,hogy le kellene adni a felszedettet...

2020. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!