Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak válaszát várom elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszát várom elsősorban, de női tapasztalatokat is szívesen olvasom. Egyéjszakas kalandból kapcsolat lehetséges?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet a következő. Adott egy srác aki elég gyakran éli az egyéjszakás kalandokat és adott egy lány, akinek eddig két alkalma volt, de az pocsék volt, azt hiszem/hittem eddig, hogy ez azért van mert én csak a komoly kapcsolatokra vagyok alkalmas. De most van ez a srác, elég régóta ismerem, nagyon tetszik rég óta. Volt egy kicsit komolyabb beszélgetésünk üzenetben, amiben szó került a kapcsolatról, azt mondta nem tudna barátnőjeként nézni rám. Nekem ez annyit jelent (SZERINTEM), hogy nem tart olyan jó nőnek akit mutogatna, hogy tessék itt a csajom. Barátság van köztünk, de nem olyan erős, hogy ha valami balul sülne el az egyéjszakás kalandnál, nem bántana annyira a dolog. Jelenleg nincs párkapcsolatom és beszéltünk a s**xről, részéről is oké és részemről is, hátha vele más lesz hiszen azért van "kapocs" köztünk. A kapcsolatunk egész jó, sok közös van bennünk. Amikor a több éves kapcsolatom szakítással végződött, felhívott, hogy beszéljünk és vigasztaljon. Néha összefutottunk véletlen és beszéltünk pár szót. Tehát van múltunk. Beszélgettünk és mondta, hogy mostmár komolyodna, kéne neki egy kapcsolat. Nem tudom mi lehet még lényeges a kérdésem szempontjából. A kérdés a következő. Előfordult-e már, hogy valakivel egy éjszakára terveztetek, de kapcsolat alakult ki? Vagy voltatok-e ilyen vagy hasonló helyzetben nővel, úgy ahogy én ővele?


Köszönöm előre is a válaszokat! Szép napot mindenkinek! 😊



2020. jan. 4. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy kicsit komolyabb beszélgetésünk üzenetben, amiben szó került a kapcsolatról, azt mondta nem tudna barátnőjeként nézni rám."

Persze bármi megtörténhet, lehet, hogy csillámpónik is élnek valahol.

2020. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a lottó ötöst is elviszik néha... De számítani rá nagy hülyeség.
2020. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az igen komoly válaszokat 😁

Értem a lényegét, köszönöm szépen 😃

2020. jan. 4. 15:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hasonló, bejött külsőre és belsőre is a srác, aztán megbeszéltük és megtörtént aminek meg kellett. Nagyon jó volt vele, és én átestem a túloldalra, beleszerettem. Ő nem viszonozta, a barátságnak is lőttek.

Ez az én történetem, nem törvényszerű, hogy nálad is így lesz.

2020. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ettől tartok, hogy beleesek. De hát ha már testi vonzalomról van, egyértelmű, hogy tetszik a másik fél, így félő a szerelembe esés. De viszont ha meg is történik, nem tartok attól, hogy fuccs a barátságnak, nem olyan bensőséges a barátságunk. Köszönöm szépen, hogy megosztottad velem a tapasztalatodat.
2020. jan. 4. 15:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek bár nem egy, hanem többéjszakás partnerből lett stabil párkapcsolata, akivel évek óta tart. Úgy emlékszem azt mondta, megbeszélték hogy ez csak testiség, de végül megtetszettek egymásnak. Viszont egyikük sem mondta, hogy nem tudná partnerének tekinteni a másik felet, csak hogy jelenleg nem vágynak többre szexkapcsolatnál.
2020. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igazából eleinte rosszul esett, hogy ezt mondta, hogy nem tudna velem komoly kapcsolatban lenni, mikor előtte még amikor nem ezekről a témákról beszéltünk hanem mint a barátok egymás felől érdeklődtünk, hogy most már szeretne komoly kapcsolatot.

De azóta, hogy erre a "szintre" kerültünk egyik percről a másikra, mondjuk ezt sem értettem, hogy jutottunk el ide, csak azon kaptam magam, hogy árról beszélünk, hogy jó lenne szexelni. És ami a lényeg, hogy azóta úgy vagyok vele, hogy lesz ami lesz, megpróbálok minden tőlem telhetőt tenni, hogy jó legyen mindkettőnknek és ennyi.

2020. jan. 4. 16:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Ennek szerintem síràs lesz a vége részedről miutàn megszexelt.

Előtte mondta, hogy nem szeretne veled kapcsolatot. Most pedig csak annyit mondott, hogy ideje lenne megkomolyodni, meg kapcsolatnak. Viszont azt nem mondta, hogy veled. Azok, akik meg akarnak szexelni, mind ferdítenek. Nem hazudnak, csak nem mondanak, nem ígérnek semmi konkrétumot, hiszen akkor fülön csíphetőek. Azt gondolja: "Ideje lenne megkomolyodni, kapcsolatban lenni... majd... egyszer... Amíg pedig ez megtörténik, addig mindenkit megfektetek, akit meg lehet, példàul ezt a csajt is, mert úgy néz ki, kéznél van, még tenni sem kell igazàn érte."

De ne legyen igazam.

2020. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalam igy indult. Belementem, utana nem is gondoltam, hogy fog keresni. De keresett es megtortent megegyszer. Ezutan sajnos beleszerettem. Elmondtam neki, akkor annyit mondott, hogy atgondolja de nem iger semmit. Majd sokaig csak beszelgettunk, neha talalkoztunk (tenyleg ritkan) es egyszer kozolte, hogy szeretne o is. De hamar vege lett 3 honap mulva. Alkalmatlan volt ra. De tovabb beszelgettunk. Utana volt egy kis ido (4 honap), hogy semmi kommunikacio. Most irt, hogy kezdjuk ujra. Most mar nekem van szuksegem idore, es nem biztos hogy erdemes ujrakezdeni. De minden a jovo zeneje. En azt mondom probald meg, veszteni valod nincs. Ha utana sem valtozik semmi, de az erzelmeid erosebbek lesznek fele, zard le. Ez a legrosszabb ami tortenhet, keszulj erre, es ennel marcsak jobb lehet :)
2020. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Ez nagyon megindított vagy hogy is mondjam. Nagyon hasznos tanácsot kaptam tőled. Mégegyszer köszönöm 😊
2020. jan. 4. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!