Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet, hogy tényleg tetszik egy középkorú nőnek egy fiatalabb srác? Vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

Egy ilyen helyzetbe kerültem bele, és kezdek durván beleesni. De félek attól, hogy ő csak játszik az ilyen fiatalabb srácokkal, mint én :S Vagy nem is játszik, mert nem gonosz, csak nem vesz komolyan. Vagy van rá valami halvány esély, hogy tényleg tetszhetek neki?

23/F ő 35/N


2010. júl. 21. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most erre itt kersz tanacsot? Dugd meg es kesz. A feleseged ugysem lesz.
2010. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ja, ahogy az első mondta. Én ugyanazt javaslom (39/N)
2010. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont ez, hogy tőle többet szeretnék, mint hogy csak megdugom :P
2010. júl. 21. 10:30
 4/13 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁ annál 1000x többet ér
2010. júl. 21. 10:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. 36F
2010. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, ne keseredj el! Én a helyedben elmondanám neki a valós érzéseimet, hogy lássa, hogy te nem csak azt akarod tőle, illetve légy vele nagyon figyelmes, és próbáld a testi oldalt visszaszorítani!
2010. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha többet akarsz, akkor viszont csalódni fogsz. Biztos lehetsz benne, hogy egy 35 éves nő nem tervez hosszú távra egy 23 éves fiúval. Az, hogy testileg megkíván, mondjuk, hogy "normális", főleg, ha helyes srác vagy. Nem kell rossz értelemben venni, de használd ki a lehetőséget, sokat tanulhatsz ettől a nőtől, de engedd, hogy a határokat ő szabja meg.
2010. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én is ismerek egy hasonló nőt ö is kb 35..de én meg dugnám..boltos csaj..tegnap is félre érhetö jelekt adot...

rem. 1 x össze jönn a dolog vele F 23

2010. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És nem érhetném el valahogy, hogy komolyan vegyen? :(
2010. júl. 21. 13:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 36 éves nő vagyok,és valószínű én sem vennék komolyan egy 23 éves fiút. Mert ha belegondolsz te biztos akarsz majd feleséget meg gyerekeket egy idő után, és valószínű nem tőle fogod akarni. Meg az idő is megy, és ha még most szereted is ő 40 éves lesz mikor te 28, valószínű megkívánsz fiatalabb nőt, és ez így van rendjén. Szórakozni, flörtölni jó ez így, de komolyan nem igen fog venni. De minek is akarsz többet? lehetsz most szerelmes is belé az is jó, együtt vagytok valameddig, aztán meg majd alakul.
2010. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!