Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak köztetek olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek olyanok, akik túl gyorsan haladtak a párjukkal, de hosszú kapcsolatuk volt?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal eléggé hamar belevetettük magunkat a dolgokba, amit nem bánok egyáltalán, mert tényleg úgy érzem, mintha egymásnak léteztünk volna mindig is, viszont tudom, hogy nem ez lenne a "normális" tempó. Nektek volt/van olyan kapcsolatotok, ahol nem vártatok sokat, de mégis hosszú életű lett?

2020. jan. 4. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen igen, és hosszú kapcsolat lett. Szerintem a szerelem pont egy olyan dolog, ahol nincs ilyen, hogy ez vagy az ekkor meg akkor "kellene". Ha mindkettotoknek jó ez ahogy haladtatok/haladtok, akkor nincs baj vele szerintem. :)
2020. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kepzeld, egyik barátnőm egy hosszu kapcsolat utan eljott velem bulizni, megismert egy srácot, aznap ejjel lefekudtek. 2 het múlva osszekoltoztek, rá egy hétre kiderult, hogy az egyejszakasnak indult szexbol terhes lett, mindenki csak fogta a fejét. Megtartotta a babát, azóta lett még egy, de ennek már tizenéve és még mindig együtt vannak
2020. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít túl gyorsnak? Én 20 évesen mentem hozzá másfél év után a férjemhez, ezt nagyon gyorsnak titulálták sokan a korom miatt. 16 éve vagyunk együtt, a legjobb döntés volt összeházasodni vele. 😊
2020. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Hát régen volt olyan kapcsolatom,hogy buliban megismerkedtünk (már előtte látásból isemrtem meg pár szót beszéltnük),lefeküdtünk és onnanól 5 évig együtt voltunk amúgy el is akart jegyezni,de én még fitalnak éreztem magam,mert aozk is voltunk..meg egyéb bajok is voltak.


Mostani párommal nem bánnám ,ha gyorsabban haladnánk. úgy érzem,ha évekig fog váratni én kilépek a kapcsoaltból,szerintem ha szerlemesek vagytok,felnőttek,önállóak és hasonló szmeélyisgéetek van akkor nincs mire várni..

2020. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte első héten odaköltöztem hozzá, annyira természetes volt az egész, 10 évig voltunk együtt.
2020. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig az a típus voltam, aki nem kapkodja el a kapcsolatot, nehezen nyíltam meg, sokáig tartott, hogy randizásnál tovább lépjek, az összeköltözéstől mindig tartottam. Egy együtt töltött teljes hétvégét már éveknek éreztem mindenkivel. Nem szerettem, ha hozzám jön valaki, inkább én mentem mindenkihez, hogy könnyebben leléphessek. Nem gondoltam, hogy huzamos ideig képes lennék elviselni magam mellett valakit, szex után is utáltam együtt aludni. Azt mindig tudtam, hogy nagy személyes térre van szükségem, de egy idő után azt gondoltam,alkalmatlan vagyok párkapcsolatra, biztos valami kötődési problémám van, amit kezeltetni kellene. Aztán találkoztam valakivel, akivel néhányszor beszéltünk társaságban, kettesben nem találkoztunk,neten is beszélgettünk, majd egyszer feljött hozzám,szexeltünk és azóta együtt élünk. Ez több, mint 10 éve volt, 8. éve vagyunk házasok. Van, akivel működik, van, akivel nem. (Én vagyok a feleség.)
2020. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!