Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hosszú életű lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hosszú életű lesz a kapcsolatuk? Nem hiszem el, hogy ilyet tett

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja együtt voltunk, és most kb 2 órája amikor megnéztem a facebookos adatlapját először csak azt láttam, hogy egy csajjal megbeszél egy talit. Ez nem is zavar, mert nem vagyok egy féltékeny típus, viszont az már egy kicsit igen, hogy a csaj olyanokat írt neki, hogy jajj milyen helyes, meg, hogy "dugható a kinézete". Az előbb pedig azt láttam, hogy a kapcsolatos állapotát megváltoztatta, hogy jelenleg ez a csaj a barátnője és már nyalják-falják egymást.

Na most ahogy elnéztem a csaj képét én először szó szerint megijedtem tőle. Tényleg nagyon ijesztően néz ki a csaj és nem értem, hogy ezt miért csinálta.

Szerintetek, ha ilyen rövid időn belül és így jöttek össze akkor hosszú életű lesz ez, vagy nem?


2011. júl. 12. 03:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek van egy határa, ez bőven túllépte, szóba se állj vele többet.
2011. júl. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az miért érdekel h lehet e ez hosszútávú köztük?? inkább miért nem azt kérdezed h hagyjad e faképnél ezek után?! vagy én értettem félre?
2011. júl. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó, tényleg rossz a megfogalmazás a kérdést illetően. Az már biztos, hogy kizárom az életemből, csak mégis érdekelne, hogy egy ilyen 1-2 órás ismerkedés utáni kapcsolat milyen hosszú lesz, mivel én még szerettem a srácot és ez azért sokkolt.

Köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 12. 04:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát az passz lehet h 1 órás, lehet h egy hónapos, lehet h 1 éves. ez már rajtuk múlik, de tod h mondják ezt: zsák a foltját....
2011. júl. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az miért érdekel h lehet e ez hosszútávú köztük?? inkább miért nem azt kérdezed h hagyjad e faképnél ezek után?! vagy én értettem félre?"


Azért nem azt kérdezi, mert az k.rvára egyértelmű :)

2011. júl. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem
2011. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom, 10 éves kérdés, de az ilyenek nem öregszenek meg együtt, ez borítékolható! Még hosszú távú kapcsolatot se érnek meg együtt! 5 év sok, még lehet, 3-at se, vagy csak hetek, hónapok!
2021. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!