Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te szereted a barátod/haverod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szereted a barátod/haverod barátnőjét?

Figyelt kérdés
Közös programon zavaró ha ott van vagy már egy idő után barátodnak tekinted?

2020. jan. 4. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs vele közös program, így nem zavar.
2020. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legtöbbet igen, aranyos lányok. Egyik legjobb haveromnak van egy kiállhatatlan nője, vele általában elég idegesítő egy légtérben lenni, mert mindig nyávog valamin. De őt még a haver családja se igazán szereti, meg a baráti társaságunk sem. Idén lesz az esküvőjük... De ő tudja, valamit biztos lát benne, mi lebeszélni nem fogjuk, ha ezt szeretné.
2020. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az esetek többségében igen, normális lányokat szoktak összeszedni szerencsére. nem feltétlenül tekintem őket a barátaimnak, de általában jól elvagyok, elbeszélgetek velük. egy-egy kivétel persze mindig van, az egyik barátom barátnőjét nagyon nem bírtam, előadta a kedves, jófej, aranyos lányt, de szinte tapintani lehetett a rejtett gúnyt, felsőbbrendűségi érzést és lenézést a háttérben. mindig baromi kényelmetlenül éreztem magam a jelenlétében. szerencsére nem voltak együtt sokáig...
2020. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak azokat a barátokat tartottuk magunkhoz közel, akuhez q párunk tudott így állni. Szerencsére elég hasonlóak vagyunk, a többséggel mindkettőnk kijön, a maradék meg távozott az életünkből és visszagondolva nem is kár érte. Mondjuk egyik sem volt gyertyatartó szerepben, szerintem ez ízléstelen attól a baráttól, aki belerángatja ilyenbe a párját és a baratjat... Inkább együtt iszogatunk többen vagy házibuli van
2020. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire érdemes leírnom, de lányként én bírom a legjobb barátnőm pasiját, szívesen lógok velük együtt hármasban is, ha éppen úgy adódik. Nem egymáson csüngnek olyankor, úgy viselkednek, mintha ugyanolyan haverjai lennének a másiknak, mint amilyen én vagyok nekik. Tény mondjuk, hogy ismertem már a srácot (távolabbról) az előtt is, hogy összejöttek volna.
2020. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!