Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is vannak ilyen gondola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak ilyen gondolataitok a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon megbízhatatlan és állandóan elfelejt mindent ,azt is sokszor hogy taliznánk éppen.

Vagy brutál sokat késik.

Én olyankor mindig arra gondolok hkgy biztos mással van és nagyon felhúzom magam. Ideges vagyok,tanulni se tudok,semmit csak azon jár az eszem.

Ilyenkor sokszor érzem azt,hogy el akarok menni,ki a városba este egy barátnőmmel,beülni valahova vay csak sétálni a bulinegyed körül,mert megfulladok és nem bírom elviselni a gondolatainat és semmit. Vagy azon,hogy fel akarok ülni egy repülőre és elmenni innen messze.

Ez normális,veletek is van ilyen ilyenkor,hogy ezek a gondolatok járnak a fejetekben?

Most is ez van és ráadásul vizsgaidőszak

Tudom,hogy nem fényes egy ilyen kapcsolatban élni,de próbáltam bele ezt megbeszélni,de mindig terel én pedig túlságosan szeretem,így szenvedek...mert elengedni őt képtelen lennék.

20L



2020. jan. 4. 19:10
 1/5 Hellmano ***** válasza:
Lehet te nem akarod elengedni, de ő majd elfog és akkor lehet még jobban fog fájni. Ez nem jó kapcsolat és te is látod, ha nem lehet megbeszélni vele, akkor mi változna a jövőben? Engedd el és most elfelejted a nagy tanulásba...
2020. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Inkább a barátoddal kéne szakítani és elkerülni messziről. Nem vagy fontos neki, beszélni sem akar róla. De mindegy is, a lényeg, hogy te szereted és képtelen vagy elhagyni. Akkor további szép kapcsolatot és jó szenvedést!
2020. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

szűz még a srác

ne várasd

2020. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk :-( nem vagy ezekkel a gondolatokkal egyedül!
2020. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedul. De idovel ezeket a gondolatokat illik kinoni ;) fejlodni tudni kell! Hajra
2020. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!