Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegso elkeseredes?

Figyelt kérdés

Ha mas velemenyem van, mint a paromnak, rogton uvolt velem, es mindenfele hulyenek elmond. Ha utana kiderul, hogy nekem volt igazam, jon puszilgatni, hogy en vagyok a legokosabb no a foldon. Nem veletlen,hogy nekem van altalaban igazam, ugyanis en csak akkor mondok nagyon hatarozottan velemenyt, ha biztos vagyok valamiben, egyebkent inkabb hallgatok. Nagyon unom ezeket a koroket, o viszont nem fogja fel, hogy lassan elhagyom. Minden nap ostoba vagyok valami miatt... Raadasul nem tudom, mivel erdemeltem ezt ki. Millioszor tobbet ero diplomam es munkam van, mint neki. Nem mellesleg tobbet is keresek. Semmi oka, hogy folyton megalazzon. Mit lehet ezzel tenni? Az en lakasomban elunk, de neha mar legszivesebben alberletet vennek ki, hogy 13 ora kemeny melo utan mar ne ezt hallgassam. Tudom, nem ez a megoldas, nyilvan o fog menni, ha oda jut a dolog, egyszeruen csak elkap sokszor a vagy, hogy bekes eletem legyen, nelkule. Biztosan mindenkiben felmerul a kerdes, hogy miert vagyunk meg egyutt... Mas dolgokban jol passzolunk, de ez mar annyira kezd sok lenni, hogy lassan minden jot elnyom.

32 N


2020. jan. 5. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Te lenézed őt.


Ő lenéz téged.



Miért vagytok együtt?



Vagy csak egy újabb ropogós kamukérdés?

2020. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dobjad ki, mint ludat f*sni!

Legyen önbecsülésed és önértékelésed! Értékes diplomád van és eltűröd, hogy egy bunkó naponta lehülyézzen? Azért neveltek a szüleid, azért tanultál, hogy egy bunkó így tituláljon?

2020. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alapvetoen nem neztem le, de mar kezdem, es leginkabb az unintelligens viselkedese miatt. Nem nagy dolgokra kell gondolni. Pl.meddig van nyitva egy bolt, vagy ma pl. egy jogszabalyon vitaztunk (egyikunknek sem ezzel kapcsolatos a foglalkozasa). Nekem ezek nem is ernenek vitat, de ha azt mondom, hogy szerintem csak 5 oraig van nyitva a bolt, akkor leall velem orditani, hogy ostoba vagyok. Igy nem lehet elni...
2020. jan. 5. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3, lehet, de tényleg minek?

Az ordibálós emberek elég primitivek, mindegy van-e diplomájuk, és milyen?


Az szép volna azért, ha te költöznél a saját lakásokból.

Majd, ha elküldöd, lesz megint pusziáradat, de ne hasson meg.

Ez egy ostoba bunkó.

2020. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is dobás legyen a vége.
2020. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Túl buták az ilyen emberek ahhoz, hogy megértsenek. Ne várj csodát tőle!
2020. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha mas velemenyem van, mint a paromnak, rogton uvolt velem, es mindenfele hulyenek elmond."


Miféle kapcsolat az, ahol úgy üvölt veled a párod mint egy debillel? Valóban egy ilyen emberrel kell egy párt alkotnod?

Alap elvárás egy kommunikációban, hogy normálisan beszélünk egymással. Akinek ez nem megy, az jobb ha beül egy ketrecbe a majmok közé.

2020. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!