Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az elkeseredes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az elkeseredes szelen allok, mit lehet ilyenkor tenni? 22L

Figyelt kérdés

Majdnem 4 eve tetszik valaki, hiaba probalok meg masokkal ismerkedni, nem megy.

December ota nem is lattam, es ha latom, akkor sincs esely ra, hogy beszelgessunk.

Regebben olyan helyekre jartam, ahova o, de soha nem volt ott, ha meg igen, akkor is futolag.

Magyarul nincs alkalmunk beszelni, arra meg meg kevesebb, hogy osszejojjunk. Hiaba tudom, hogy mondjuk ott lesz egy bulin, nekem nincsenek ismeroseim, akikkel mehetnek, mivel mindenki masfele van.

Elfelejteni nem tudom, hiaba probaltam. Ami pedig a legrosszabb, hogy sok jel arra utal, hogy erdeklem, de valahogy nem tortenik semmi.


2015. ápr. 5. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
xxxxD
2015. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudj, de szánalmas vagy... Komolyan, ez a véleményem.
2015. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Fuh... te tényleg elmúltál 18?

A tizenévesek ennyire tehetetlenek. Állj már a sarkadra! Nyiss felé, ne csak "belé botlani" akarj.

2015. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fleety ***** válasza:
Kezdeményezz egy kicsit te,például facebookon,ha egyikőtök se lép nem lesz belőle semmi,és csak az idődet vesztegeted.
2015. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Őőő.. tudod mennyi srác szenved amiatt, mert nem képes egy nő sem jelezni, hogy tetszünk nekik, nem képesek ránk írni meg úgy egyáltalán, értelmesen viselkedni velünk?


Biztos nem tudsz beszélni vele vagy rá írni?

2015. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!