Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éjszaka mikor oda bujok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszaka mikor oda bujok a barátomhoz miért lök el?

Figyelt kérdés
Nappal alig látom és azért olyan jól esik oda bújni hozzá meg mikor fázom. Álmában el lök magától ezt miért csinálja? Mikor fel van akkor sem szeret ölelgetni.
2020. jan. 5. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted, aki alszik, annak mennyire tudatosak a cselekedetei? Ennyire buták lennének itt az emberek, hogy még ezt sem tudják?

Ő lehet, hogy nem bújós típus.

2020. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan típus.
2020. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha rajtam múlna egy ágyba sem aludnánk.
2020. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ébren ssm szereti, akkor álmában mi változna?


Szeretetnyelveket tudatosítsátok!!

Neki az érintés nincs benne a top 3-ban úgy látszik. De ettől még lehet jó a kapcsolat, ha megtanuljátok használni egymás szeretetnyelvét!

2020. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En nem tudok aludni ugy, hogy valaki kapaszkodva rajtam csung...Valszinuleg o sem.

Volt, hogy reggel arra ebredtem, hogy nincs rajtam a felsom. Ott volt az agy mellett. Ejjel melegem volt es levetettem, de erre nem emlekeztem. Tobbszor is elifordult.

2020. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülj hogy csak ennyi 🤣

Mi ha az éjszakai alvásunkat néznénk már rég nem lennénk együtt 🤣

Ő horkol én felébredek rá, próbálom a másik oldalra fordítani de nem sikerül, belevágok hogy hallgasson, visszamorog hogy hagyjam békén megint szidom hogy de b.meg horkolsz nem birok aludni ő meg vissza szól hogy ne hallgassam aludjak, akkor lefekszem de még 20x meglökdösöm mire elalszok 🤣

Másnap pedig jót nevetünk rajta 🤣🤣🤣

2020. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Pszichológia tanárom mondá, hogy a hosszú házasság titka a külön ágy, külön hálószoba.

Megvan a bújásnak az ideje, aztán ki-ki a saját helyére, hogy ki tudja pihenni magát.

Főleg, ha álmában lehúzze rólad a takarót, forgolódik, csapkod, rád mászik, többször felkel, hogy mosdóba menjen, villanyt felkapcsol, te aludnál, ő még olvas, stb.

Az idegrendszernek kell a zavartalan pihenés.

Vannak, akik nem szeretik, ha álladóan rájuk tapadnak, a nyakukban lihegnek. Ezt el kell fogadnod, ha hosszútávú kapcsolatot akarsz.

2020. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Csupán csak felall a farka es azt érzed tolásnak. Mint egy hidraulikahenger.
2020. jan. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt barátnöm is nagyon szeretett átölelni és a mellkasomon aludni egy két kivétellel mikor rosszul aludtam vagy nagyon fáradt voltam tetszett,hogy odabujik és jó volt úgy ébredni,horkolás ellen vettem spray-t,hogy ne zavarjam öt alvás közben! Meg lehet mindent beszélni szerintem!
2020. jan. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem kell a tér az alváshoz, úgyhogy megértem, hogy amúgy tök tudatlanul eltol magától. Teríts magadra egy pokrócot.

Hogy ébren sem ölelget. Ő szimplán ilyen típus?

2020. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!