Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! Mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Mi a véleményetek arról, ha egy férfi azt mondja a szerelmének, hogy annyira szereti, hogy azt is elnézné neki, ha félrelép?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Van a szerelemnek (szeretetnek) olyan foka, hogy nem számít mit csinál a másik. De ezt annyira nem szokták így kifejteni:) Aki azt mondja, hogy elnézi hogy a másik félrelép, az gyengének mutatja magát, az ilyet nem kell kimondani, elég elnézni:)
2020. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Azt, H az illető egy majom.
2020. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ez pont az ellenkezöjét jelenti. Annyira nem erdeklem hogy felöle massal is kavarhatnék. Johogy össze nem hoz a haverjaval.
2020. jan. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Mondja, de nem így gondolja.

Gond volt a szexuális életünkkel. Nekem is azt mondta a párom,hogy amennyiben úgy gondolom próbáljam meg mással, legalább kiderül,hogy csak Vele nem kívánom, vagy mással se jön össze.

Tudom,hogy a kapcsolatunk érdekében gondolta így, de ismerem annyira,hogy amennyiben ez megtörténne mélységesen rosszul viselné és nem tudom,hogy mennyire lenne magyarázat rá,hogy Ő javasolta.


Én elhiszem,hogy a férfi szereti a szerelmét, maga mellet akarja tartani és ezzel a mondatával azt erősítené,hogy bármit tesz, csak maradjon mellette, de ez akkor sem működne ilyen formán.


A párkapcsolat PÁRkapcsolat, nem fér bele egy harmadik fél.Főleg nem a kapcsolat elején. 20 év házasság után már elhinnék egy ilyen mondatot...

2020. jan. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy tesztelni akarja vagy sík hülye
2020. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik az, hogy ezt őszintén mondja a partner.
2020. jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos az igaz szerelemben azert nem nézzünk el hogy a masik félrelép! Ez inkabb ilyen le alacsonyodás pincsi kutyává!!! Azaz tehet bármit mindegy ha végül te is meg dughatod... ez még csak nem is szerelem…
2020. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus. Ennyire puding, alázkodós ne legyen. Ráadásul erről még az is eszembe jut, hogy szerinte esetleg olyan típus vagyok, aki félredug, pedig nagyon nem...
2020. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!