Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ha egy férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy férfi az élete szerelmének tart egy nőt, akkor miért nem tesz semmit, hogy újra együtt legyenek?

Figyelt kérdés

Kiskori szerelem,az akkori fiúnak elkelett költözni külföldre a családjával,így elszakadttak egymástól. Évek(!)óta nem felejti el a lányt,folyamatos rá gondol,és szenved. Voltak más barátnői,de mindenkiben az adott lányt látta. Úgy gondolja,hogy van egy tisztázatlan ügyük amit MAJD rendezni kell...és boldog vége lesz a történetüknek.

De mégis miért akar várni ezzel? Ha annyira szenved(meg persze a lány is nagyon) akkor miért nem tesz meg mindent? Miért nem jön haza? Miért nem küzd?

Nem tudom a férfilogikát,de nekem ez értelmetlen... hát ha valaki tud segíteni...


2018. jan. 12. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mert nem élete szerelme
2018. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem bizonyos benne, hogy a lány is hasonlóan érez. Erre tudok csak gondolni. Vagy amit az első írt.
2018. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kapcsolat nem minden. Ha van egy nagyon jó életem, karrierem, jövőm, akkor nem fogom felrugni egy gyerekkori baromság miatt, ami lehet, hogy nem is fog működni. Ez az "élete szerelme" dolog csak akkor működik, ha egyértelmű jövőjük van együtt.
2018. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem középsuliból kiutáltak, majd kirúgtak, és így én is hasonló helyzetbe kerültem - lett köztünk 90 km távolság, ami persze nem sok, de... igazából jóban voltunk, de a csaj nem volt szerelmes belém.

Aztán persze volt tervem, hogy kicsit rendbe szedem az életem, aztán meglátogatom... Persze évek alatt volt barátnőm, de sosem tudtam elfelejteni, és talán ezért nem is működött a többi kapcsolatom.


"Nem tesz érte semmit." - Nem annyira könnyű :)

-Persze, el lehet menni meglátogatni, ígérni minden félét, szenvedni távkapcsolatban... nem működne.

-A másik lehetőség odaköltözni... venni egy lakást, és állást találni egy ismeretlen helyen (esetemben falun).


Én amolyan nagy túlélő vagyok, nem adtam fel, van tervem (rendezgetem az életem, építem a lakásom, intézem a vállalkozásom), de persze mindig minden közbejön, és megnehezíti a dolgokat, és közben megy az idő.


És persze akkor még a környezeted valamiféle őrült pszichopatának néz, hogy miért nem lépsz tovább, és össze akarnak hozni valami szerencsétlen csajjal :)

2018. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!