Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hív a szerelmének egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív a szerelmének egy férfi?

Figyelt kérdés
Feltételezem nem azért, mert szerelmes, ugyanis alig ismerjük egymást, néhányszor randiztunk eddig. Nyilván én sem vagyok az. Ezen kívül semmi furcsasága nincsen, de ez kicsit sok az elején, nem?
2018. júl. 22. 02:48
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Úgy látszik nem ismered azt a mondást, hogy szerelem első látásra.. Én is olyan ember vagyok, hogy könnyen beleszeretek a másikba. Ha már kedves, normális velem és még jól is érzi magát velem.

De nem úgy működik persze, hogy akkor az összes nőbe belezúgok, aki kedves velem. Csak abba az egybe.

Lehet beleszeretett a kisugárzásodba, létezik ilyen.

Ha meg zavar, akkor dobjad.

2018. júl. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Ti robotnak keszultetek, hogy mindent ennyire véresen komolyan vesztek?

Ez egy egyszerű, kedves megszólítás. Vagy mégis hogyan kellene köszönnie, mintha hivatalos ügyet intézne?

Komolyan ti sietők, hogy nektek nehéz a párkeresés holott ti EGY szó miatt már egyből akadekoskodtok és kombináltok... 😒

2018. júl. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*sírtok
2018. júl. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtette a neved.
2018. júl. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!