Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzettel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzettel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt, már 2,5 éve együtt is lakunk. Az utóbbi időben rá se ismerek és szó szerint addig idegesít amíg legszívesebben kivágnám a házból is. Egyik pillanatról a másikra elkattant nála valami, letilt mindenhonnan, majd hazaér és elkezdi verni az ajtót mint egy állat, a szomszédok minket néznek, ordít, csapkod, tör, zúz. Leállítani nem lehet mert ha leakarom fogni még elkezd ütni rúgni sikítozni. Beszélni nem lehet vele, se közben se utána mert mindig megigéri hogy befejezi ezt de nem így történik. Az lehetne csak megoldás ha elmegyek itthonról mikor ez van de hát random egyik pillanatról a másikra nem tudok felpattanni este 8-kor és elmenni 3-4 órára. Lassan kezdem azt hinni hogy most jön ki az igazi énje és teljesen bolond. Ami már jobban zavar hogy engem annyira felidegesít hogy kifejelném a falat is főleg azokkal a mutatványaival amikor elveszi a telefonom,kocsikulcsom én meg mint egy ovodás kergetőzzek vele. Tudom elég viccesnek tűnik a kérdés így olvasva na de ebben lenni már kicsit se az. 27/F ő pedig 25/N
2019. jún. 20. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen rohamnál hívj rá mentőt, vitesd be a pszichiátriára. Biztos, hogy kiment egy biztosítéka neki, ha ilyen.
2019. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, nem tartod jól dugva, azért van baja.

Vagy folyamatosan menstruál már.

Ha más nem segít, akkor kettő darab qrva nagy pofon helyre teszi.

2019. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Dehogy teszi, se kép se hang nála ilyenkor, az se segítene ha kilógatnám az ablakon, mint akinek elment az esze teljesen.
2019. jún. 20. 17:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mondta már vagy kérdezted már, hogy egyébként miért csinálja, mi baja?
2019. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Húh. Hát, egy ilyen nővel a pszichiátrián azt se tudják mihez kezdjenek. Miért nem szakítasz, ha ez így elfajult? Indokok, okok... valami?
2019. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva, és “józan” állapotában mennyire tudsz vele beszélni erről? Mennyire van képben ezzel, h miket művel? Felfogja, vagy elbagatellizálja...? Esetleg - ha amúgy normális - érdemes lehet felvenni egy ilyen “rohamát”, és megmutatni neki... ennyiből nekem úgy tűnik, h segítségre van szüksége...
2019. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tud rá választ adni, csak sajnálkozik. De tényleg teljesen abnormális és most már lassan naponta csinálja.
2019. jún. 20. 17:52
 8/16 A kérdező kommentje:
Normális állapotában is tudja hogy mit csinált, de elviccelődi. Ha hozzá se szólok közben amikor elkezdi ezt ahogy hazaér, akkor is addig csinálja amíg eldurran az agyam, elkezdi pl a cuccaimat kidobálni, összetépni a képeimet, verni az ajtót stb. Nem is lehet rá hatni mert ha látja hogy nem foglalkozok vele annál jobban csinálja, ha viszont beleállok akkor meg tényleg maximum egy óriási verekedés lenne az egészből ami szintén nem vezetne sehova mert már nem 1-2 pofonról van szó, hanem akkor is egyre jobban csinálja, meg ordít hogy segítség stb, szóval teljesen tanácstalan vagyok.
2019. jún. 20. 17:56
 9/16 A kérdező kommentje:
Volt hogy étterembe jött ez rá, annyira égett a pofám hogy gyorsan fizettem inkább, akkor is még jobban rákezdett hogy mi az hogy fizettem és nem ihat még egyet, próbáltam gyorsan kisurrani az étteremből annyira égett a pofám, neki az volt rá a válasza hogy az étterem ajtajába még bent akkorát ütött hogy mindenki minket nézett. Na hát ilyenkor aztán nem a pofon fordul meg a fejembe hanem hogy teleportáljak valahova szégyenembe vagy elássam magam.
2019. jún. 20. 18:00
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csodálom, h tanácstalan vagy... figyi, ez a csaj pszichiátriai eset - felteszem, ezt te is látod. Itt az a gáz, h “józan” állapotában elvicceli, márpedig ezt nem szabad hagyni! Igenis le kell ülni vele komolyan beszélgetni erről, ugyanis qrvára nem normális, amit művel - az mondjuk valahol pozitívum, ha emlékszik arra, mit művelt, mmint h nem borult el teljesen az agya, vagy hogy mondjam.... mindenesetre a lényeg most első körben az, hogy meg kell értetni vele, h gáz van, aztán jöhet a pszichiáter, de csak ha ő is felfogja, h mi a szitu...
2019. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!