Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem magam de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem magam de nem tudom mit tegyek. Adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

A párommal jó a kapcsolatom de nem tudom elfogadni egy régi baratját. Egy nő aki tetszett neki régebben de hát a sajat neméhez vonzódik és így barátok maradtak. A párom a munkáján keresztül ismerte meg.


Idegesít a tudat hogy régen bejött neki.

Azt mondja engem szeret belé nem szerelmes de nem akarja vele miattam megszakítani a kapcsolatot.


2019. aug. 16. 13:54
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Szakítsak a párommal ha ez nekem így fájdalmas?

Vagy fogadjam el valahogy a nőt?


Ha igen, akkor hogyan?

2019. aug. 16. 13:55
 2/26 A kérdező kommentje:

Meg szeretném hozzátenni hogy én amúgy azt is mondtam a páromnak hogy nem tartom igazi barátságnak ami köztük van mert egy évbe 1-2x látják egymast. Meg csak azért nem utazgatnak hogy találkozzanak csak ha épp dolga van errefele a nőnek.

Az én szememben ez nem baràtság vagy csak nagyon felszínes, épp ezért nem sokat ér.

A párom meg azt mondja ne mondjam meg mit csináljon.

2019. aug. 16. 13:59
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha a nő a saját neméhez vonzódik, akkor mi a bajod? Most komolyan. Ha a pasid téged szeret, akkor most mi bajod vele?
2019. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ez hülyeségnek tűnik de maga a tudat zavar hogy tetszett neki.

És hogy látom hogy na így néz ki a nő aki bejött neki.

Meg zavar hogy làtszik ahogy ragaszkodik hozzá mert ilyenkor azon agyalok nem érez-e mást is.

Szeptemberben talalkoznak ujra.


Ha megismerném jobban a nőt lehet jobban megnyugodnék kicsit. Viszont rosszul sült el az első találkozasom vele mert nagyon féltekejy voltam így nem akarok ilyenbe kezdeni hogy ismerkedni vele.


De hogy fogadjam el hogy van ez a nő?

2019. aug. 16. 14:21
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a rinyálàsommal teljesen kiborítom magam és a párom is.. Sajnos szinte irànyíthatatlan lett ez az érzés.. Neki is vannak ilyen ismerőse.. Nem mindet bírom elviselni.. Szerintem ez vmi bírtoklàsi vágy... Ilyenkor rettenetesen utálom magam
2019. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Engem az zavar hogy régen tetszett neki. Mas nő ismerősével ez nincs. Ha nem tetszett neki akkor nem zavar.


Most mit tegyek?

2019. aug. 16. 14:34
 7/26 anonim ***** válasza:
34%

A jobb nök ilyen szitukat is kihasznalva a parjuknak bizonyotanak hogy jobbak.


A rivalissal kedves beszelgetest kezdenek a rivalist vagy csöbe huzzak nem tud mit valaszolni zavarba jön, iranyitjak a beszelgetest, "fentröl"ereszkednek le, ereztetve azt hogy kihuzod magad a parod mellett, a szitubol ök jönnek ki "gyöztesen", aki kedvesebb kommunikativabb okosabb ügyesebb szebb. Ilyenkor a pasik azt erzik az asszony lejatszott egy "meccset"ed az asszony a gyöztes a masik csak kis masodlagos hegedüs.


Nekem ugyanis volt hasonlo. Ismeretlenek is csatlakoztak a tarsasagunkhoz en voltam a "veszelyesen szep" erre valamert ram maszott baratkozni egy amolyan cuki szemüveges szürkeeger tipusu lany, nem az hogy zavart, szivesen nyitottam (nem vagyok taplo),csak nem ertettem hogy mit akar, egyre jobban faggatott az eletemröl(igy idegenül), erre latom a parja kivancsi ragyogo szemekkel nez ram mosollyal(neki is mi köze hozzam?), egyre jobban ki akartam hatralni az egesz szitubol, a vegen ugy nezett ki minden mintha en lennék az eloldalgo kiskutya. A vegen esett le hogy ez feltekenysegi jatszma volt amikor a srac megszünt mosolyogni es a csaja felé vette az iranyt.


Mindig tanul az ember vmit. Az ellenseget megközeliteni szokas es a sajat palyajan legyözni.

A megfutamodo (csak a rivalis hata mögött picsogni merö)nök nem nönek értékessè

2019. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
*a jobb nök a parjuknak bizonyitanak ilyen szitukat kihasznalva arra hogy bizonyitsak a parjuknak hogy ök a jobbak. Megha az nincs is igy. De emelt orral jönnek ki az jo pont. Es nem picsogva. Az taszito
2019. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hány nő tetszik még a párodnak? Rengeteg. És ez természetes.
2019. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

14:40: igen tudom. De ha csak ránez es nem ismeri vagy ha például nem beszél vele sose barátilag se az nem zavar.

Csak ez a nő zavar: regen tetszett+ baratsag es ragaszkodád

2019. aug. 16. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!