Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarorszagon lehet ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarorszagon lehet ázsiai lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Itt gondolom alkalmi kapcsolatra főleg. Van valakinek tapasztalata tippje?

Debil egyének válaszaira nem vagyok kíváncsi. Inkább tartsa meg magának a mondandóját.



2020. jan. 7. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, megtiltom és nem tartom meg. 😆
2020. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ilyen dewbil kérdésre nem lehet nem debil választ adni, de megpróbálok: ahol ázsiai lányok vannak és beleegyeznek, ott mindenhol lehet velük - ilyen céllal (is) - ismerkedni.
2020. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 2001es XVII.törvény 19. paragrafus "h" pontja kimondja, hogy nem lehet ázsiai lányokkal bármilyen szexuális kapcsolatot létesíteni. Ha európai fiú, lány vagy transzexuális megpróbál így közeledni felé, akkor törvény szerint 13 év, 6 hónap, 2 hét, 1 nap, 7 óra, 12perc, 32 másodperc fegyház büntetés szabható ki. Súlyosbító körülménynek számít, ha a másik fél magyar, mert akkor napi 1 doboz erős pistát is meg kell ennie, kávés kanállal.



(Hülye kérdés, hülye válasz)

2020. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 ön tévedésben van uran, nem lehet mindenhol, mivel senki sem tud egyszerre mindenhol létezni. Szóval csak bárhol, ahol van legalább egy ázsiai lány, és beleegyezik.


Próbáltam még debilebb lenni, és szerintem elég jól ment. :)

2020. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

#3 kávés kanállal, vagy kávéskanállal?


Mert egyáltalán nem mindegy.

2020. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5.-nek és másoknak is:Teljesen igazad van!

A magyar helyesírás "gyenge pontja" épp a szavak külön- és egybeírása. A példában a válaszoló helytelenül írta (erre figyelt fel az 5. válaszoló). A 3 kávés kanál azt jelenti magyarul, hogy 3 darab kanál, amelyik kávés, azaz kávétól szennyezett, kávéba mártott (mokkás, kávés, leveses) kanálról van szó. Viszont a 3 kávéskanál, azt jelenti, hogy 3 darab (közepes, tehát nem mokkás és nem leveses) kávéskanálról van szó.

Szép emlékű magyar nyelvet tanító tanárnőm példája jut eszembe: "Nem ugyanaz a három naposcsibe (tehát három darab) és a háromnapos (egy darab, ma kikelt) csibe".

2020. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

A mokka az kávét jelent. Szóval a mokkás kanál az a kávéskanál. Lehet hirtelen a teáskanálra gondoltál.



"háromnapos (egy darab, ma kikelt) csibe"


A háromnapos az nem arra értendő, hogy nem ma kelt ki, hanem 3 napja??

2020. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 7.-nek csak részben van igaza. Megmagyarázom:

1). A mokka - tényleg kávé, amit kis csészében tálalnak, hozzá kis kanalat (mokkáskanalat) adnak. Utána következik a valamivel nagyobb kávéskanál (egyesek szerint teáskanál), végül a leveses. Szerintem itt kifogásolható a kritikája.

2). Na, itt tényleg rosszul idéztem a tanárnőmet. Kijavítom magam: "Nem ugyanaz a három naposcsibe (tehát három darab MAI NAPON KIKELT) és a háromnapos (egy darab, HÁROM NAPPAL EZELŐTT kikelt) csibe". Köszönöm az észrevételét!

2020. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen tényleg van mokkás kávékanál és normál kávéskanál is! ahogy van hosszú kávéskanál is... meg halas villa,-kés, consomés leveskanál, sima leveskanál, meg még egy halom evőeszköz! :D pincérek/vendéglátósok előnyben


de kérdésre választ adva biztos hogy lehet! főleg budapesten! januárban 2x is voltam ott és annyi de annyi csinos és szép ázsiai lányt láttam hogy csak na! most oké biztos hogy volt köztük turista is de alapból pesten sok ázsiai él! figyi ahol láttam őket azok az ilyen nagyobb bevásárló helyek;westend, ázsia center, aréna pláza, meg volt még egy hrly ott a 10. kerület fele asszem, + az ilyen turista látnivalók közt; bazilika, hősök tere, meg direkt az ilyen ázsia negyedekben!


őszintén kissé zavarban voltam mert szinte minden egyes ázsiai lány megnézett ":D de nem csak most :D

valószínűleg azért mert úgy öltözködök mint egy elegáns "nyugati" úriember, üzletember (nem öltöny, de pl elegánsabb ruha darabok, nem utcai stílusúak)

2020. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!