Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek magammal ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek magammal ebben a helyzetben? Kilátástalannak találom a helyzetem

Figyelt kérdés

Szedek antidepresszáns pszichiáter tanácsára, hatott is valamennyit, még ha nem egész nap már, mint a gyógyszer előtt, de még vannak a fejemben olyan gondolatok, hogy semmit nem érek, és hogy mennyire egy utálatos, semmitérő vagyok.


Amúgy sose éreztem magam elég jól a bőrömben, sose volt önbizalmam, és mindig érzékeny voltam. Sokat szorongok azon, mi lesz ha egész életemben egyedül leszek.


A depressziót még jobban kihozta belőlem egy szakítás. Az exem mintha manipulált volna hogy én semmit nem érek. De ezt így konkrétan nem mondta ki. Azóta még értéktelenebbnek érzem magam.


A szüleim szerint is ha ők megbetegedtek vagy valami bajuk lett, is mindig engem hibáztattak értem, mert azzal hogy elmondtam a problémáimat, őket is mindig csak idegesítem. Emiatt is van bűntudatom, mert élek. Engem senki sem képes szeretni. Megköszönném a normális válaszokat


2020. jan. 7. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretnének téged, de szerintem nem hagyod. Az ilyen emberekkel nagyon nehéz mert hiába győzködöd őket arról hogy igenis sokat érnek, sose hiszik el. Nekem van orvos csaj ismerősöm aki ugyanilyen, hiába van diplomája, okos és szép, mégse hiszi el ha azt mondják neki hogy egy főnyeremény.


Mit tehet az ember mást, mint hogy béken hagyja aztán simán haverként kezeli. Ha valaha ki akar mászni ebből akkor azt neki kell megtennie mert másnak úgyse hisz, se barátnak, se szülőnek.

2020. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2020. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2020. jan. 7. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Önkénteskedj valahol, tedd magad hasznossá, emberek között leszel, nem pedig egyedül és folytasd a kezelést.
2020. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan amit az első írt. Egyszer volt egy ilyen barátnőm, arra hogy "szeretlek" azt kérdezte "miért?", meg teljesen maga alatt volt mert meg volt győződve róla hogy őt nem lehet. Annyira alacsonyan volt az önbizalma hogy elhitte magáról hogy ő ezt nem érdemli meg és hogy neki olyan kapcsolat kell ahol őt nem szeretik.


Mondanom sem kell, egy idő után elküldött hogy én jobbat érdemlek, ő meg rosszabbat, bár addigra már amúgy is kezdett elkergetni magától a hozzáállásával és nyakatekert gondolkodásmódjával.

2020. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!