Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam volt? Jól tettem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam volt? Jól tettem hogy szóltam neki?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Megismertem egy férfit (32 éves) akivel jól kijövök és jól is érzem magam vele. Viszont soha nem kaptam semmit tőle. Nem nagy dologra gondoltam csak egy pl egy csokira. Amikor először átmentem hozzá én vittem neki valamit. De amikor ő jött át ő semmit sem hozott. Kb 7 alkalommal már találkoztunk. A 2. találkozó után haza mentem és hívott hogy bajban van. Szüksége lenne 6000 forintra, mondván majd megadja a következő héten mert akkor kap fizetést. Csodálkoztam hogy miért tőlem kért miért nem valami barátjától, miért pont tőlem amikor nem is nagyon ismerjük egymást. Végül adtam neki. Az ő kérésére át is utaltam még az nap a pénzt. Ez volt december 15-én. Lassan 1 hónap eltelt, és a találkozókon fel sem hozta a témát. Én sem. Viszont egy párszor amikor írtunk egymással néha felhozta a dolgot, hogy nem ment neki még át. Nem mondtam semmit de nem hittem el. Végül voltam a bankba tegnap azt mondták hogy biztos hogy átment már rég. Tegnap elegem lett és írtam neki hogy miért hazudott nem érdekel a pénz de nem szeretem ha hülyének néznek. Ő volt felháborodva hogy hogy mondhatom rá hogy hazug stb.. most nem keres gondolom haragszik. Nem tudom de nekem ez nagyon kellemetlen volt. És elég rosszul érzem magam. Nem tudom jól tettem e.
2020. jan. 8. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt!
2020. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Hamarabb is mondhattad volna neki! Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez a pali egy patkány lehet. Szépen kihasznált. Én úgy kirúgnám ezek után, hogy a lába nem érné a földet!!

25/L

2020. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazad volt!

Hát persze hogy ő háborodik fel, így védekezik. Pancser.

2020. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazad volt, ennek nem lett volna jó vége.

Először 6ezer utána, 10-20...

2020. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a lúzert úristen. 😂 Fuss amerre látsz!
2020. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😀
2020. jan. 8. 16:59
 7/20 anonim ***** válasza:
Szabadulj tőle minél előbb.
2020. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kérdés!

Jól tetted...

Ez 1 senkiházi csöves.

Nehogy már te érezd magad kellemetlenül.


33/F

2020. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megnyugodtam
2020. jan. 8. 17:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted!

Hazug és csöves.

2020. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!