Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez amit írtam ennek a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez amit írtam ennek a lánynak milyen volt?

Figyelt kérdés

fodrászt kerestem, és megkérdeztem hogy fodrászkodik e még

látásból sejtem, hogy ki


ezt írta: " már nem :) "


én ezt írtam 2 napra rá:


"Ertem. Megkerdezhetem azt is, hogy mivel foglalkozol? Olyan nem hetkoznapinak tunsz, kicsit lazadonak, ami nem baj.

De az is lehet, hogy kozben visszafogott vagy es csendes :) "


Persze eléggé tetovált a lány, tehát olyan típus, így kell érteni, amit írtam


erre nem írt semmit....

szerintetek?


2020. jan. 8. 17:08
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
94%
Tipik bájcsevegős duma, fejtegetéssel és mentegetőzős bókokkal megfejelve. Nagyon cuki, de a kutyámnak több töke van, úgy hogy ki lett herélve és ugyanígy pitizik. Ez a csaj meg gondolom felfalna reggelire, csak nincs kedve sem hozzá.
2020. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
93%
Borzasztó. Már a válaszán is látszik, hogy csak udvariasságból reagált egy idegen kérdésére.
2020. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
mondjatok jobbat :)
2020. jan. 8. 17:22
 4/55 A kérdező kommentje:
tőlem sajnos csak ennyi telik :)
2020. jan. 8. 17:23
 5/55 anonim ***** válasza:
95%

Analizáljam a lány válasza alapján?


"Megkerdezhetem azt is, hogy mivel foglalkozol?" - Mi a sz@rért érdekel, ha fodrászt keresel?


"Olyan nem hetkoznapinak tunsz, kicsit lazadonak, ami nem baj." - Halálom, mikor valaki kérdezés nélkül leírja, hogy lát. Nem vagy ennyire fontos. Nem érdekel, hogy látsz. Plusz, a végén jóváhagyod, mintha szükség lenne erre.


"De az is lehet, hogy kozben visszafogott vagy es csendes :)" Na, jön a sheggnyalás, a vigyor, ez ismerkedni akar... (eyeroll)

2020. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon béna
2020. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

#5

és ha valaki ismerkedni akar, az neked mért eyeroll? arra te csak forgatod a szemeidet úgy kell érteni?

vagy te ilyen flegma szűz hercegnő vagy, akit csak apuci szúrhat?


és akkor mivan ha ismerkedni akar valaki? elkezded forgatni a szemeidet?


nem sértődés miatt, de inkább nem kommentálom tovább a te kommentedet, de kicsit röhögök

2020. jan. 8. 17:31
 8/55 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekled sajnos, nem akart belebonyolódni az ismerkedésbe.
2020. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
98%

Wow, szóval te ilyen rohadt vagy belül... apuci szúrhat? Te beteg elme. Ne ismerkedj senkivel.


Rosszabb vagy, mint hittelek, pedig a legrosszabbat szoktam feltételezni.

2020. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg szuperül csináltad. Az lett volna a béna, ha azonnal randira hívod vagy bevallod neki, hogy milyen szépnek látod. Amit írtál, abban benne van, hogy érdekel téged, a személyisége is, viszont kellően tartózkodó ahhoz, hogy a lány ne lehessen biztos abban, hogy most ez mi volt. Ezért nem válaszol, mert most rajtad agyal. Hidd el, szuperül csináltad, ott vagy a fejében, ez nagyon jó kezdet. Szerintem válaszolni fog, ha elég bátorságot gyűjt. Ha azonnal hozzád vágta volna, hogy igen, ilyen és ilyen vagyok, na csá, akkor rosszabbak lennének az esélyeid. A hallatása azt árulja el, hogy vívódik. Lehet, hogy nem jelentesz neki még túl sokat, de nem is akar megbántani, talán most ébred fel benne a figyelem feléd, ki tudja. Olyan, mint amikor elültetsz egy kis magot és lassan bújik ki a földből. A folyamat egy része láthatatlan. Nekem majd egy évig csapta egy férfi a szelet, amikor hirtelen mintha egy hályog esett volna le a szememről, rájöttem, hogy hiszen egész életemben őt kerestem. Na jó, ez kicsit nyálas, de pont most élem át és nagyon megdöbbentő. Ami az eddigi partnereimben hibázott, az nála helyén van. Teljesen össze vagyok zavarodva és nem értem, miért nem láttam meg ezt előbb? Nem is tudom, hányszor utasítottam el finoman. Szerencsére nem az a típus, akit ha kidobsz az ajtón, visszamászik az ablakon, azt rühellem, de nem is az, aki visszavonulót fújna az első lepattintáskor. Hidd el, a lány fejében ott motozol. Lehet, hogy úgy dönt, hogy nem érdekled, de az is lehet, hogy kíváncsi lett rád. Most övé a következő lépés. Ne zaklasd semmiképp. Ha nem lép, fogadd el. Ha válaszol, főleg ha sok nap után, az nagyon jó jel. Majd írd meg, mi lett. :)
2020. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!