Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30-as éveiben járó párnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as éveiben járó párnál mennyire kevés a havi 2-3 szex?

Figyelt kérdés
A nő állítólag nem igényel többet. Ez normális?
2020. jan. 9. 01:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Ember és kapcsolatfüggő. Vannak olyan ismerőseim, akik már huszonévesen pár hónap után csak havi 1-2 alkalommal szexeltek. Én 10 éves kapcsolatban naponta, sokszor naponta többször is kívántam a dolgot.

Szerintem sok kapcsolatba belekényelmesednek az emberek, nem tesznek azért, hogy meglegyen a vágy. Ha nekik így normális, akkor nincs gond és normális. Ha nem, akkor előbb-utóbb jön valamelyik oldalról az új láng, vágy és a félrelépés.

2020. jan. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Az szerintem nagyon kevés.

Ha írtál volna egy heti 2-3 alkalmat, arra mondtam volan, hogy reális.


33/F

2020. jan. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A nő nem igényel többet, tehát nála normális, hacsak nem valami miatt megváltozott hirtelen.

Az, hogy egy hosszú kapcsolatban ritkulnak az együttlétek előfordul gyakran; de kellene beszélni róla, ha a másiknak ez kevés, és valahol középúton találkozni.

2020. jan. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Mi heti egyszer szexelunk. Nem akar tobbet az elettarsam. Igy tobb szeretom is van es ismerkedek folyamatosan. En vagyok a no.

36/N es 37/F

2020. jan. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
reggelinél mindig beül velem szembe egy alak, és komótosan nyammogja a faxformájú kajáját
2020. jan. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez is normális. Probléma akkor van, ha eltérőek az igények.
2020. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahogy korábban irtak nincs olyan h normalis vagy nem normalis, emberek vannak es igenyek. A kapcsolat elejen altalaban több a szex, a noknek altalaban alacsonyabb a libidojuk, es hosszu tavu kapcsolatba altalaban az emberek belekenyelmesednek. A masodikkal nehez mit kezdeni, a rendszeres sport meg a stresszmentesebb eletmod kicsit javithat rajta. Az utolsó viszont döntés kerdese. Nekem sajat tapasztalatom eddig h a ffi kezd belekenyelmesedni a szex fokent az elojatek automatikussa valik, nem nagyon probalkozik az elcsabitassal csak ugyananarra a pontokra repul ra. Nokent en voltam az aki eddig hozta az ujdonsagokat de ha a masik nem vevo, nem veszi at a kezdemenyezest, langyos szex nekem se kene tobbszor egy heten. Szerencsére a mostani parom legalabb figyelmes.
2020. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem normális, de sajnos ez a tendencia.

Van ismerősöm akinek a felesége szerint havi 1 bőven elég!!!!! ... aztán kiderült, hogy valaki mástól többet kapott.

Az egyik kulcs szerintem a szex minősége.

Az én feleségem önértékelési problémákkal küzdött (szülés után). Olyan durva mértékűvel, hogy engem is lehúzott vele. A saját rossz lelkiállapota miatt rendszeresen gázolt bele az én önbecsülésembe is. Volt, hogy egy hónapban 6x volt szex, volt, hogy két hónapig semmi. Először elmentem qrvázni. Ott lelkileg összeszedtem magam, meghoztam a saját önbizalmam. Ezt követően újra elkezdtem udvarolni a feleségemnek. Bókok, megjegyzések, éreztettem vele, hogy csinos, jó csaj és kell nekem! Hatásos lett. A szex minőségével nálunk sosem volt probléma. Így a mennyiség is optimális lett.

Fogd meg az asszonyt, teperd le és nyald ki, mint parasztgyerek a lecsós tálat. Dicsérd, éreztesd vele, hogy kívánatos.

Egy próbát megér.

2020. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megcsal, mástól kapja meg a normális adagját.
2020. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Slowrider válasza:

Szerintem nem, de ez tényleg emberfüggő.

Az ex barátnőmet szinte kényszeríteni kellett rá, a mostanival meg szinte le se állnánk. Például ha az exem talál magának egy hasonló igényű pasast, akkor lehet hogy ez mindkettőjük számára jó lehet. Nekem kevés lenne.

2020. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!