Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy senki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egy senki a férfiak szemében?

Figyelt kérdés

Eddig akárhánnyal ismerkedtem sose jött össze semmi komoly.

1 éve jártam egy pasival pár hónapig, de az se jött össze. Most nem szeretnék részletekbe menni de csak kihasznált.Nem az volt hogy lefeküdtem vele és egyből otthagyott. A mostani barátnőjét nem veri át, hát persze csak engem tud mindenki semmibe venni. Akármit csinálok egy férfinek se leszek sose jó, mint a többség.


2020. jan. 9. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túl jó pasikat nézegetsz vagy épen ez a mindent megteszek ami nem jön be. Az a meglátásom a férfiak jobban szeretik, becsülik azokat a nőket akikért tenniük kell.

Ha megismersz valakit ne csak rá koncentrálj.Adj másoknak is esélyt.

2020. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megtettem sok mindent, de azért nem mindent pedig.
2020. jan. 9. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1x vagy 2x történik meg, peches véletlen. Ha sorozat, akkor minta, és akkor a probléma nem kint, hanem befele keresendő. A "soha", "mindig" szavak olyan általánosítások, amelyekre az elől menekülünk, hogy meglássuk, magunknak okoztuk az adott helyzeteket. Keress fel egy pszichológust és nézz szembe a saját felelősségeddel!
2020. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen nő ismerősöm, szép, okos és kedves lány éppen csak végtelenül passzív, olyan teszem-rakom fajta aki teljesen átadja magát mint valami tárgy, 0 kisugárzása van és semmilyen ötlete nincs kb magától, szexuálisan is dögunalmas. Minden pasi akivel eddig volt elszórakozott vele egy ideig aztán ráuntak és továbbálltak egy izgalmasabb nő felé. Ő is legalább annyira kétségbeesett már mint te és ez ha lehetséges csak még tovább rontja a helyzetet.
2020. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet tudni mit csinálsz rosszul. Nincs barátnőd, aki mindent tud rólad és tudna segíteni?
2020. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy senkire se akaszkodtam ezek ellenére amiket leírtam.
2020. jan. 9. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen korosztály jöhet szóba? Ha beleférek, szívesen beszélgetnék veled! :-)
2020. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hol és milyen férfiakkal ismerkedsz? Akár kor akár személyiség szempontjából. Mert még ha veled nincs is semmi komolyabb probléma, az ízléseddel lehet vagy a neked tetsző férfiakkal nem valók hozzád. Nem passzolsz össze velük.

Talán másfelé kellene más férfiakkal is ismerkedned.

2020. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha komoly a kérdésed egy hosszabb "beszélgetésre" invitállak priviben. (De csak akkor ha ugy érzed, tudnál öszinte lenni.)
2020. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!