Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy titokban sok férfinak tetszenek a telt nők, csak nem merik felvállalni?

Figyelt kérdés
Ezt mondta egy ismerősöm aki molett.

2020. jan. 9. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én bevallanám, ha tetszenének a dundi puncik, de nincs így.
2020. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Ezt mondta egy ismerősöm aki molett."


Oké, de ha csak "titokban" tetszenek, azzal

ugyan mire lehet menni??

2020. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne vállalnánk fel? Nekem például tetszenek a szemüveges, vékony lányok, miért kellene ezt titkolnom?
2020. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt a gyk-n sokszor szélsőséges nézetek alakulnak ki. Biztos van egy törzs hangadó csoport akik mindig itt vannak. Az élet más. Ha egy fiatal lány úgy dundi, hogy közben jók az arányai (mell, derék, csípő) semmi hátránya nincs. Aztán van a "szép arcÚ" kategória. Az emberek legalább fele az arcból indul ki. Ha az nem jön be a többi már nem számít. Igen tetszenek a pasiknak a molett lányok. Az csak gyk-s hiszti, hogy csak a soványak a szépek.
2020. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mwg ezzel csak saját magát nyugtatja, hogy márpedig ő bizony jó nő és tetszik a többségnek csak hát a gyáva pasik ezt nem merik felvállalni.
2020. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak szeretné...
2020. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Számomra nagyon tetszenek a teltebb nők, fel merem vállalni!
2020. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem igy van
2020. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, de nem titokban. Ha van duci lány, akit érdekel egy sportos, intelligens férfi, akkor írhat.

28/F

2020. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!