Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jó munkatárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó munkatárssal kezdeni, párkapcsolatot kialakítani? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki nagyon tetszik, miért rossz, ha megpróbálok felé közeledni? Ismerősök is azt mondják, hogy hagyjam, mert hogy 3 évig még biztos egy légtérben leszünk.

Szerintem két felnőtt ember le tudja rendezni, ha éppen szétmegy a "babaruha". Miért "tiltott gyümölcs" a munkatárs?



2020. jan. 9. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy vannak, akik le tudják rendezni. Mert nem mindenki.


Azért nem jó, mert az esetek többségében erősen negatív lesz a munka, ha bármikor összefuthatsz vele.

Van az a verzió is, hogy keresztbe tesz, kirúgat, vagy eléri, hogy te mondj fel. De addig is megkeseríti a napjaid.

Elég gáz az is, hogy mások is tudják, hogy ti anno....és direkt képesek ezen szórakozni.


Tapasztalatból írtam.

2020. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Végigzongoráztam. Soha többé. Főnök asszonyt ráadásul. Fiatal voltam, belezúgtam. 3 évig tartott, ebből fél év életem legjobb fél éve volt, utána mind a kettőnk szeme elől eltűnt a rózsaszín köd. A végére azt hittem kitekerem a nyakát. Nem bántam meg, de nem is csinálnám újra.
2020. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tiltott gyümölcs! Próbáld meg és megtudod. Viszont ha szakítotok (és ha szakítotok akkor biztos, hogy utána nem lesz felhőtlen a viszonyotok) kerülgethetitek egymast, ez tapasztalat ;)
2020. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség.Nálunk fertő-tó van.Akik kevertek,lefeküdtek egymással,ugyanúgy beszélnek 10 év után is.Akivel én feküdtem le,azzal is tök jól elvagyunk.Hozzáállás kérdése.
2020. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te le tudod rendezni de lehet olyan, aki kifog rajtad. És ha ez egy munkatárs, akkor az nagyon kellemetlen lesz. Én pl mindig békében szakítottam de egy munkahelyi szakítás valahogy nem ment. Elsőre úgy tűnt oké, megbeszéltük, szakítottunk és azt hittem nem lesz gond. Csak hogy hónapokig járkált utánam, nem hagyott dolgozni, borzasztó volt. Azóta se akarok/akartam munkatárssal kezdeni. Bár nyilván nem mindegy milyen közeli a munkakapcsolat, minél közelebbi, annál kényesebb a dolog.
2020. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem javaslom, mert ha valaki szerelmes lesz, és a dolgok rosszul sülnek el, onnantól lőttek a jó viszonynak. Ha eldurvul a helyzet, megisszátok a levét... Meg aztán, ha holnap mással kávézgat, nem rúghatod pofán, mert kirúgnak. Pedig jó lenne.

Tudom, benne voltam.

2020. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert kirúgat.

Mindkétszer így jártam.

2020. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Szokták ezt mondani, de amikor meg valakik már együtt vannak, és közös munkahelyet keresnek, akkor meg senkit nem izgat, pedig lényegében ugyanaz.
2020. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1,5 évig volt egy ilyen kapcsolatom! Én gépbeállító/csopi helyettes, ő meg gépkezelőként dolgozott a cégnél. Folyamatosan célpont voltunk a többi nő szemében, meg megvádoltak, hogy kivételezek vele, pedig pont, hogy nem! De a csaj is rátett egy lapáttal, mert egy idő után a munkám is szúrta a szemét, mert több nő is volt gépen, és ha odahívtak mert gond volt velük, akkor persze közben beszélgettünk. Ő meg egyből vágta a pofákat. A vége az lett, hogy szétmentünk és ő inkább leszámolt.
2020. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem minden felnőtt ember tudja értelmesen lerendezni a szakítást. Láttam már elvileg normális embereket durván acsarkodni munkahelyen szakítás után, mérgezni a légkört és sorolhatnám.

Ami nem ilyen jellegű gond, az az, hogy nagyon könnyen alkalmat és ürügyet adhat pletykákra, ha fúrnak a munkatársak, hogy jaj, a Zsuzsuka azért kapott jobb pozit, fizuemelést, jobb műszakot, több ebédszünetet, mert a Karcsikával fut és fordítva, akkor is, ha jogos a kritika, akkor is, ha nem.

2021. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!