Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (lent)

Figyelt kérdés
De most komolyan? Miért van az, hogy a mai tinik isznak,cigiznek és mindenkinek alá fekszenek? Én is 15 vagyok, egyiket se probáltam még ki és nem is értem mi benne a jó. :S Lehet, hogy ezért nincs pasim, mert normális vagyok? :O
2010. júl. 21. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

azért nem érted mi benne a jó, mert még egyiket sem próbáltad.


természetesen NEM kell cigizni meg feltétlenül szexuális életet sem élni 15 évesen, NEM bátorítlak semmire


de az FELBäSZ, HOGY OLYAT KRITIZÁLSZ, AMIRŐL FOGALMAD SINCS.

2010. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért ilyenek a mai fiatalok, mert sajnos a média és a közösség, ahol vannak rossz hatással van rájuk.

Általában a befolyásolható tinik szoktak inni és cigizni és szexelni...

Nyugi, te is megtalálod a hozzád illő férfit, egyáltalán nem vagy még elkésve, én 18 voltam, amikor megtaláltam a páromat, és azóta is boldog vagyok vele, és én sem cigiztem és nem ittam és azóta sem teszem ezeket, csak ünnepekkor szoktam meginni, de akkor is csak egy pohárral, no de én már nagykorú vagyok.


24/N

2010. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs pasim, mert én is normális vagyok :D

Szóval ebbe teljesen egyetértek.

A többit...hát gondolom azért, hogy menők lehessenek, jobban elfogadják őket a társaik, igazából ez hajlmatól függ, én sosem voltam ilyen nem is leszek valószínű...

Majd én leszek a 40 éves szűz, pedig egyáltalán nem vagyok ronda... :D

2010. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a jó abba, ha fűvel-fával összefekszik. Adja-kapja a nemibetegségeket, és megöli a nem kívánt babát. Aztán ha felnő és megkomolyodik, összeteheti a két kezét ha lehet még babája.

Azt sem tudom, hogy mi a jó abban ha leissza magát a sárga földig. Piszokul rosszul van, rókázik, sőt aztán még másnapos is...

Miért éri ez meg sok mai fiatalnak csak azért, hogy a menők közé tartozzon és ne közösítsék ki. Mert azzal a kevés normálissal sajnos ezt teszik. Még a cigi el is megy, ha valamivel mindenképpen zülleni kíván.

2010. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én 14/L vagyok és az osztályom szó szerint azért közösített ki mert nem cigiztem? :D ez milyen már? de megmondtam nekik ,h abba mi a jó? mert csak magukat teszik tönkre és ez nem menő. és még engem néznek le :D tényleg nem értem a korosztályom. olyan segghülye mind. jahm és aki nem hiszi ,h cigiztek mind az így járt. 20-an voltunk az osztályból és mindenki elkezdett az egyik menő csaj miatt mert az mondta nekik..

szerencse ,hogy nem ilyen közösségböl választottam barátokat.

2010. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 17:15-ös ismét.

Amúgy én magam nem cigiztem soha, nem ittam (csak ritkán, de mértékkel), és nem feküdtem le össze-vissza minden jött-menttel.

14 évesen volt előszőr barátom, de nem sokáig (ő szakított), majd visszakönyörögte magát mikor 18 voltam; zárásként pedig hamarosan ismét szakított. Aztán 20 éves voltam mikor megismertem a férjemet.

Szóval nem vagy még lekésve semmiről!

24/N

2010. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :D Ezek szerint vannak még normális emberek :D:D
2010. júl. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!