Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mikor mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mikor mondjátok egy nőnek hogy "csúcs vagy"?

Figyelt kérdés
Még csak csók volt pár alkalommal, de már többször mondta.... én kezdtem ki vele :-) A helyzet szokatlansága lehet, vagy hogy jól érzi magát velem?
2020. jan. 12. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Pl ha megdönti a rekordomat a Mario Kart-ban
2020. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
51%

Én kizárólag akkor mondanám, ha hosszabb együttélés után azt érezném, hogy nélküle nem élet az élet


Azt hiszem, hogy neked hazudtak, édesem....

2020. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ennek külön jelentése van? Akkor mondjuk ezt, amikor azt akarjuk mondani, hogy "jó vagy" - és ide képzeld hozzá az összes létező szinonímát...
2020. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ti hány évesek vagytok? Ez egy szófordulat, semmi több.
2020. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Jól csókolsz Puncika. 😄
2020. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipli a tinibe, ha ennyitől eldobod az agyad. Valószínűleg tudja, hogy neked ennyi is elég.
2020. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!