Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem értik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg hogy spórolok a fizetésből és nem akarok utazgatni, meg őket éttermeztetni meg mindenféle feleseges konzum dologra költeni?

Figyelt kérdés
SPórolok, hangya mentalitásom van. A nők szerint ez nem élet. Csak azt nem értem mmiért az én pénzemből akarnak nyaralni.
2020. jan. 12. 23:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%

Azt vágod, hogy a semmit nem csinálunk és a szórjuk két kézzel a pénzt közt van nem kevés átmenet?


Nem lennék együtt egy sz rrágóval, pedig én aztán tényleg nem várom el a michelin csillagot. De a közös program nálam alap egy kapcsolatban (fizetni is szoktam a részem, vagy visszahívom a pasit).

2020. jan. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%
Múltkor még nem úgy volt hogy nem kellesz senkinek? Most meg a bankszámládat nézegetik?
2020. jan. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%
Hogyan futja napi 2 liter borra a nagy hangya mentalitással? Szerintem ha ezt közlöd a nőkkel, akkor egyből nem akarnak majd veled nyaralni meg éttermezni.
2020. jan. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
4%
A nők tök furán gondolkodnak. Bezzeg amikor benne vannak a slamasztikában, akkor csipáznák egy ilyen előre látó valakit...
2020. jan. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
4%
Mert a nők nem szeretnek megdolgozni a pénzért, azt várják el, hogy te finanszírozd nekik a luxuskiadásokat.
2020. jan. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
5%
#14 bizony! Ezt tanusítom. A tücskök olyankor már szeretik a hangyát...
2020. jan. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy nem a tv előtt töltjük ingyen minden randinkat, az már luxuskiadások finanszíroztatása?

Savanyú a szőlő, uraim...

2020. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%

Ja hogy a spórolás csak otthon üléssel megy? Annyit kell keresni,hogy utazásra meg étteremre is jusson a spórolás mellett. Mondom ezt 25/nőként. Én annyit keresek, hogy az utazásokat félbe fizetjük, éttermet is nagyrészt felváltva.

Csak szólok,hogy ilyen mentalitással a büdös életbe nem lesz normális nőd.

Max ha a te szinteden keresgélsz, szintén minimálbéres nőt. Na ő nem fogja igényelni a nyaralást mert neki sem futja rá.

Egyébként meg gondolkodj el, ez élet?? Minden nap otthon ülni,minden jót megtagadni magadtól? És mi lesz a félretett pénzeddel ha pl 5 év múlva meghalsz? Sosem éltél, sosem utaztál, hű de jó...

2020. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Ja egyébként Balázska igenis leállhatnál már a gyakoris önsajnáltatással és keress egy értelmes munkát vagy ha nem találsz,akkor tanulj. Sosem késő tanulni,egyetemet elkezdeni, nyelvet tanulni. Vagy ha beszélsz nyelvet,akkor lehet kimenni egy hotelba dolgozni Angliába, ahol a fizetett szállás meg kaja mellett félévente 2-3 milliót félre tudsz tenni.

Ne legyél mát ekkora életképtelen balf***.

2020. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
97%
A legtöbb nő nem azt várja, hogy elvidd étterembe meg nyaralni, hanem azt, hogy alkalmanként el tudjatok menni ilyen helyekre KÖZÖSEN. Szeretek utazni, de sosem várnám el a páromtól, hogy az én részemet is fizesse. Viszont ha akkora szarrágó lenne, hogy soha sehova nem lehetne vele elmenni, mert "jajdrága", akkor nem lenne hosszú életű a kapcsolat. Igen is spórolok, teszek félre, vannak céljaim, de nehogy már az egész életem csak és kizárólag a spórolásból álljon.
2020. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!